IGRE

Unustage oma mobiiltelefon ja kasutage Nikoni Androidiga

ANikon panustas kihlveod, et fotod saadetakse otse sotsiaalvõrgustikesse kui funktsioon, mis võib oma taskukaamerate juurde meelitada rohkem kasutajaid. Idee pole kaugeltki uus, kuid eile kogu maailmas esitletud Coolpix S800c lubab protsessi lihtsustamiseks nii uuenduslikke funktsioone kui ka navigeerimist, mille teeb lihtsaks Androidi operatsioonisüsteem.

Uus kaamera kavatseb mobiiltelefonidega võistelda igapäevastes fotoregistreerimistes, ilma igasuguste professionaalsete kavatsusteta, kuna just nutitelefon võtab selle tüüpi kompaktkaamerate puhul kõige madalama ja keskmise vahemiku turuosa.

Coolpix S800c

“Nagu ka nutitelefonil või tahvelarvutil, on kaameral võimalus käivitada konkreetseid rakendusi fotograafia ja video jaoks, kuid selle eeliseks on kaamerasse salvestamine,” öeldakse Nikoni avalduses, lisades, et S800c “pakub juurdepääsu mängude, tootlikkuse ja isikliku suhtluse rakenduste maailmale”. , sealhulgas isefotode salvestamiseks ja ettevõtete jagamise veebisaitide jaoks.

Uus Coolpix S800c põhineb 16-megapikslise sensoril, objektiivil, mis vastab 25–250 mm (10x optiline suum ja ava f / 2.3-st), 3,5-tollisel OLED-ekraanil ja Android 2.3-opsüsteemil.

Uue kompakti turule toomine on kavandatud järgmisel kuul USA-s ja Euroopas (sealhulgas Portugalis), saadaval on hõbedased, punased, valged ja mustad versioonid. Ametlik hind Portugalis pole veel teada ja peaks olema 280 euro lähedal, kuna Põhja-Ameerika turu jaoks on märgitud 350 dollari väärtus.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH