Unustasite QuickTime'i salvestatud olulise faili? Selle lihtsa näpunäite abil saate selle tagasi

Unustasite QuickTime'i salvestatud olulise faili? Selle lihtsa näpunäite abil saate selle tagasi

Kui kasutate Kiire aeg helisalvestuseks või teie Maci ekraanilt (ja kui te ei tea, jah, see on nende ülesannete jaoks väga pädev tööriist), võisite tabada tragöödia nimega "QuickTime on äkki surnud". See pole lahe, eriti kui toodetud failid on pikad ja raskesti reprodutseeritavad. Väike saladus: siin on meil kogu episood vahele jäänud MacMagazine'i saated seetõttu.

Kui kuuleme seda lihtsat näpunäidet, mida jagab Mac sekti nii päästame kindlasti paar tundi elukäiku. Nii et kui eelseisva sündmuse kommunaalteenuste teadaanne, on siin see: võib-olla pääseda juurde peidetud QuickTime-kausta, kuhu failid automaatselt salvestatakse, avades potentsiaalselt võimaluse see pikk heli taastada väga keerulisest õppematerjalist, mille te salvestasite.

Automaatselt salvestatud failikaustade juurde pääsemiseks avage Macis lihtsalt Finder ja vajutage akna „Mine kaustale” avamiseks nuppu G. Kleepige tekstiväljale allolev kataloog ja vajutage sisestusklahvi:

~/Library/Containers/com.apple.QuickTimePlayerX/Data/Library/Autosave Information/

Kuidas kaotatud faile taastada rakenduses QuickTime

Avaneb ülaltoodud kaust, millel võib olla üks või mitu faili, sõltuvalt teie tegevusest QuickTime'is. Kahjuks pole võimalust kohe teada saada, millist faili otsite, ilma et peaksite selles kõlama, kui neid on mitu, kuid võite Finderi panna loendirežiimi ja proovida filtreerida suuruse või loomise / muutmise kuupäeva järgi.

Mis tahes faili sisule juurde pääsemiseks klõpsake lihtsalt parema nupuga ja valige "Näita paketi sisu". Seejärel avatakse muud kataloogid koos failiga, mida nad sisaldavad:

Kuidas kaotatud faile taastada rakenduses QuickTime

Kui see on soovitud fail, lohistage see lihtsalt lauale või kuhu iganes ja jätkake oma tööd tavapäraselt. Teie meelerahu tänan teid!