contador gratis Saltar al contenido

Uptodown App Store'i versioon 3.56 on saadaval koos oluliste uudistega

Uptodown App Store'i versioon 3.56 on saadaval koos oluliste uudistega

Nagu me alati ütleme, on parim viis kõigi Uptodowni pakutavate võimaluste ärakasutamiseks meie ametliku rakenduse installimine, mis võimaldab värskenduste või Anna see tagasi eelmise variandi jaoks, muu hulgas. Uue versiooni 3.56 väljaandmisega saabus ootuspäraselt palju muudatusi turustusmustrite toetamine Androidi rakenduste kollektsioon, filtreerige värskendused vastavalt tehnilistele kirjeldustele, uus järjekordade süsteem paljude allalaadimiste jaoks ja reklaami täielik eemaldamine.

Uptodown Android Market

Jagatud APK-tugi

Üks värskenduse pealkirju. Mõni kuu tagasi hakkas Google tutvustama nn Androidi rakenduste kollektsioon, uus paketi- ja rakenduste levitamise süsteem, mis muu hulgas vähendab allalaadimismahtu, pakkudes kasutajatele rakenduste tükke, mis on vajalikud nende seadmetes töötamiseks. Sest süsteem Dünaamiline saatmine mida kasutavad üha enam arendajaid, peab seda toetama meie rakendus.

Uptodowni puhul valisime pakub kasutajatele iga rakenduse täielikku paketti, kuid meie rakenduse enda ülesandeks on meie terminali paigaldatavast partiist vajalike osade kaevandamine. See tähendab, et pärast faili allalaadimist (millel on ka XAPK laiend ja paketid, mida juba toetatakse koos täiendavate OBB-andmetega) saab seda kasutada ükskõik millise seadmega, sõltumata arhitektuurist või ekraani eraldusvõimest. Pole vaja uuesti alla laadida.

Ülaltoodud rakendusturg 3.56

APK filtreerib seadme tüübi järgi

Nagu kõik teavad, pakume Uptodownis sama rakenduse varasemate versioonide allalaadimisi. See põhjustab mõnikord teatud probleeme, sest sellise vabaduse korral saavad kasutajad kogemata alla laadida rakendusi või beetaversioone, mis ühilduvad ainult teatud arhitektuuride või mudelitega.

Selle ületamiseks arendasime seadmete jaoks välja automaatse SDK tuvastussüsteemi Kui otsite installitud rakenduste jaoks automaatseid värskendusi Uptodownist, laaditakse alla ainult need, mis ühilduvad terminaliga. Enam pole jama!

Uus allalaadimisjärjekord

Tugevam ja usaldusväärsem. Kui alustate mitme rakenduse allalaadimist üheaegselt, on need ühes nimekiri on jaotises Allalaadimised ootel. Lisaks, kui ühendus on väliste tegurite tõttu kadunud, jätkub allalaadimine automaatselt, kui teenus on taas saadaval.

Uptodown Market 3.56 värskendus

Kuulutus eemaldatud

Ehkki rakendus ise ei näita peaaegu ühtegi integreeritud reklaami, otsustasime need täielikult kaotada, et kasutuskogemus oleks võimalikult mugav.

Vastavalt GDPR standarditele

Peate kohanema Euroopa uute andmekaitsestandarditega, seega peate aktsepteerima selles jaotises esitatud uusi privaatsusnõudeid Privaatsusseaded, kus küsime luba rakenduse põhifunktsioonide kasutamiseks, näiteks installitud rakenduste analüüs ja seadme tehnilised kirjeldused, et pakkuda pakutavates uutes funktsioonides tõhusaid teenuseid.