USA armee proovib drooni täitmiseks keset lendu laserit kasutada

USA armee proovib drooni täitmiseks keset lendu laserit kasutada

seda armee alates USA proovides uuesti täita droon kaudu laser nii et nad jäävad perse ilma piiranguteta. Kui see töötab, saab selle probleemi lahendada lühike lennuaeg see vidin seisab praegu silmitsi.

Droonid on erineva kuju ja suurusega ning lennuajad varieeruvad ka sõltuvalt igast mudelist. Kuigi mõnel on autonoomia minutteine, võib-olla nädal õhus.

Uudised

Ettevõte pakub samu tööriistu, mida kasutavad ka tema insenerid

Armee kavatseb rakendada fotogalvaanilised elemendid, sarnaneb päikeseenergia kogumisega seadme põhjas. Laser suunatakse lennu keskel maapinnast drooni. Sel viisil saab valgust muuta elekter aku laadimiseks eemalt ja ilma vajaduseta drooni maanduda. Armeekatse eesmärk on laseri tulistamine ja seadme löömine 500 meetrit maa peal.

Selle meetodi üks suurimaid probleeme on valgus see ei anna elekter muudetud kuum, See võib olla kahjulik etendus droon. Väljakutse alates hajutada soojust Laseri jõudmine ainult fotogalvaanilistesse elementidesse, mille kallal töötavad insenerid, et tehnoloogiat saaks rakendada.

Nad loodavad, et see saabub 2020 süsteem saab töötada ja töötadaSee on vajalik siis, kui valitsus kiidab nõutava regulatsiooniprotsessi heaks. Kui projekt õnnestub, saab seda tehnoloogiat rakendada ka muudeks vajadusteks kui droonid.

Via: DroneDJ. [TagsToTranslate] droon