USA ja Põhja-Korea vahelised pinged suurendavad krüptoraha väärtust

Kuigi traditsioonilisi finantsturge on negatiivselt mõjutanud kasvav pinge Ameerika Ühendriikide ja Põhja-Korea vahel, ei saa seda öelda krüptorahade digitaalse maailma kohta.

Sel neljapäeval, kui Dow Jonesi, S&P 500, DAX, FTSE 100 ja CAC40 futuuriturud langesid vahemikus 0,3% kuni 1,53%, tõusis e-valuuta väärtusest viimastel nädalatel tavapärasest kõrgemal. Enne seda oli Donald Trump lubanud Kim Jong-uni riigile tule ja raevu.

Trevor Koverko jaoks, kes jagab Venture Beat neljapäevases väljaandes sel teemal oma mõtteid, on krüptorahaturg sellel nädalal esinenud nii positiivselt, et lõpuks purustas see enesekontrolli rekordi, kui see jõudis 125 miljardi dollari suurusele brändile. Ta juhib tähelepanu sellele, et see arv moodustab vaid murdosa ülemaailmsete finantsturgude koguväärtusest, kuid leiab, et mitte ainult ükski tööstus pole tänasest ohutum, vaid ka miski muu pole nii kiiresti kasvanud.

Polymathi praeguse tegevjuhi sõnul, kes on ka Ethereumi üks esimesi investoreid, pole viimased pool aastat olnud mitte ainult näide sellest, kuidas see valuuta võib kasvada, vaid on loetlenud ka mitu uut ärikasutusjuhtumit, integreerides reaalse tööstuskanga selle uue rahavormiga.