USA jaemüüjad valmistuvad jõuludeks

USA jaemüüjad valmistuvad jõuludeks

USA jaemĂĽĂĽgikauplustes töötab eelseisvaks pĂĽhade ajaks tuhandeid renditöötajaid. Tõstke esile Target Corporation ja Macy’s Inc. mis kavatseb värvata 80 000 hooajatöötajat. Associated Pressi andmetel annab Wal-Mart Stores vahepeal tööd ka 50 000 inimesele, Toys R Us aga pĂĽhade ajaks 45 000 töötajat.

Aktiivsuse suurenemine oli tunda füüsilistes kauplustes, aga ka veebimaailmas. Amazon teatas, et loob 50 000 uut ajutist töökohta, mis jaotatakse Ameerika Ühendriikide 40 kõnekeskuse vahel. Jeff Bezzose ettevõttel on järgmised kaks kuud suured lootused.

„Lisaks tuhandele inimesele, kelle me sel aastal täiskohaga palgame, loome uhkusega, et loome sellel pühade hooajal 50 000 töökohta. Ajutistel liikmetel on keskne roll tarbijate nõudluse suurendamisel puhkusel ja eeldame, et tuhanded renditöötajad jäävad ka edaspidi täiskohaga tööle, ”ütles Amazoni klienditeeninduse asepresident Dave Clark pressiteates. Praegu töötab Amazon USA-s 20 000 täiskohaga töötajat

Must reede, päev, mis on pühendatud ainult ameeriklaste hulgiostudele, ja jõulude lähenemine peaksid tõstma tarbijate huvi Amazoni müüdavate toodete vastu. Uued Kindle seadmed, nii e-lugerid kui ka tahvelarvutid, on võrgumüügiteenuste kasutajate seas võib-olla kõige otsitumad.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi