USA: Kas võrgu neutraalsus on Washingtonis “ohutu”?

Washingtonist sai esimene USA osariik, kes võttis vastu oma võrguneutraalsuse seaduse, tagamaks, et jäävad kehtima põhimõtted, mis reguleerivad Interneti-seadusi ja keelavad telekommunikatsioonioperaatoritel sisule juurdepääsu diskrimineerimise.

Uus seadus takistada Interneti-teenuse pakkujatel blokeerida või piirata selle riigi kasutajatele pakutavaid signaale ja sisu. Intervjuus Associated Pressile väitis Washingtoni kuberner, et “riigil on õigus oma kodanikke kaitsta”.

“Täna tegime ajalugu. Washington on esimene osariik riigis, kes säilitab avatud interneti meie enda võrgu neutraalsuse seadusega, ”ütles demokraatide kuberner Jay Inslee oma Twitteris.

tek neutraalsus “data-title =” tek neutraalsus – USA: kas võrgu neutraalsus on Washingtonis “ohutu”? – SAPO Tech ”> neutraalsus

Seadus, mis jõustub 6. juunil, tuleb pärast Ameerika Ühendriikide sidet reguleerivat asutust määrab, et võrgu neutraalsuse lõpp USA-s jõustub 23. aprillist.

Pidage meeles, et mitu kuberneri mitmest Ameerika osariigist on kokku leppinud ka võrgu neutraalsust kaitsvates kohalikes reeglites, ei luba operaatoritel pakette müüa, et sisu blokeerida või prioriseerida.