USA reklaamib sotsiaalsete probleemide lahendamiseks kodanikuhäkkimise päeva

USA reklaamib sotsiaalsete probleemide lahendamiseks kodanikuhäkkimise päeva

USA valitsus palub programmeerijate tsiviilpooltel pöörduda oma tehniliste teadmiste ja arvuti kasutamise oskuste kättesaadavaks tegemise poole kogu avalikkusele. Kahepäevasel üritusel nimega Civic Hacking Day on eesmärk luua veebipõhine tööriist, mis aitaks erinevaid Põhja-Ameerika kogukondi.

Selles algatuses loetakse osalema NASA, tööministeerium, juhuslikud häkkimised ja USA loenduse eest vastutav üksus. Need avalik-õiguslikud organisatsioonid ja asutused esitavad koondatud avalikke andmeid ja konkreetseid väljakutseid, et konkreetsetele kogukonna probleemidele saaks vastuse lühikese aja jooksul ja vastuvõetava küpsusega.

Üritus on kavandatud 27 riigis üle kogu riigi ja see toimub häkatonistiilis, kus püüame etteantud ajaperioodi jooksul luua võimalikult palju konkreetse eesmärgiga arvutiprogramme ja -lahendusi.

Boston, Chicago, Denver, Detroit, Palo Alto, San Francisco ja New York on mõned kinnitatud asukohad.

“Kui tsiviilhäkkerite kogukond on pikka aega töötanud meie riigi ja maailma parandamiseks, siis sel suvel saavad kohalikud programmeerijad kogu riigist esimest korda kokku ja jagavad missiooni, et lahendada meie keskkonnale, keskkonnale, linnale olulisi väljakutseid. meie riik ja meie riik “, võib lugeda Valge Maja avaldusest.

Selle algatuse ametlikul lehel on võimalik näha loetelu üritusest tulenevatest sotsiaalsetest ja kogukondlikest hüvedest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi