IGRE

USA valimised toimuvad Xbox Live’i teenuses

Pärast seda, kui kandidaadid kasutasid viimastel Ameerika valimistel massiliselt Youtube’i, Tweeterit ja Facebooki, on konsoolidega seotud suhtlusvõrgustike aeg hakata reklaamivahendiks või vähemalt Xbox Live’i puhul teabeallikaks võistlusvalimiste kohta.

Microsoft lõi hiljuti Xbox 360 mängukonsooliga seotud veebipõhises suhtlusvõrgus spetsiaalse kanali 2012. aasta USA valimiste kohta, mis lubab pakkuda videoid Barak Obama ja Mitt Romney kampaania sĂĽndmustest – eriti demokraatide ja vabariiklaste konventsioonidest.

Avaldatud teabe kohaselt pakub uus kanal NBC telekanali igapäevast sisu, andmeid kandidaatide endi kohta, samuti reaalajas teavet häälte arvu kohta 6. novembril, USA valimiste kuupäeval.

Rohkem kui lihtsalt selle Microsofti võrguteenuse lisandmoodul, kinnitas Põhja-Ameerika valimistest teavitava kanali loomist ettevõte teenuse kasutajate uuringu tulemustega, mille järeldus viitab asjaolule, et 40 protsenti valimisealistest Xboxi kasutajatest pole ikka veel otsustanud, millist kandidaati kandideerida. valitakse nendel valimistel.

Järelduses liigitatakse need kasutajad kandidaatide sihtgrupiks esmaste kodanike kategooriasse, nii et uute infokanalite loomine võib aidata kaasa valijate ligimeelitamisele.

Xbox Live’i uus kanal tugevdab ka Microsofti strateegiat muuta Xbox ĂĽha enam koduse meedia reprodutseerimise keskuseks, mis läheb kaugemale lihtsast videomängude kasutamisest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH