Usaldusväärne HotMiles? Saage aru, kuidas saidid miili müümiseks töötavad Tootlikkus

Usaldusväärne HotMiles? Saage aru, kuidas saidid miili müümiseks töötavad Tootlikkus

HotMilhas on platvorm, mis võimaldab teil müüa miile Internetis. Kiirete pakkumiste abil saavad lennukikliendid Gol, Latam ja Azul kontrollida oma miilide, sealhulgas kategooriatesse nagu "Platinum" või "Must", mida peetakse eliitpaketiks, kaubanduslikku väärtust ja vahetada need sularaha vastu. See praktika võib olla kasulik inimestele, kellel pole reisiplaane, kuid kes soovivad kasu lojaalsusprogrammi kogunenud tasakaalust. Järgmisena saate aru, kuidas sait töötab miilide müümiseks ja uurige, kas HotMilha on teid väärt.

LOE: 8 asja, mida ei tohiks kunagi tutvumisrakenduses teha

Usaldusväärne HotMiles? Saate aru, kuidas sait miilide müümiseks töötab: Foto: Reproduo / HotMilhasUsaldusväärne HotMiles? Saate aru, kuidas sait miilide müümiseks töötab: Foto: Reproduo / HotMilhas

Usaldusväärne HotMiles? Saate aru, kuidas sait miilide müümiseks töötab: Foto: Reproduo / HotMilhas

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

HotMilhas on lennundusettevõte. Lojaalsusprogrammist saadud miilid on lennukaimad auhinnad kõige hoolikamatele klientidele, kes saavad läbisõidu saldode abil osta pileteid palju madalama hinnaga.

On inimesi, kes on kogunud palju miile, kuid nii kiiresti reisida ei kavatse. Nende jaoks oleks palju tulusam vahetada punkte sularaha vastu. Seda lendu ei saa aga otse lennufirma teostada. kuhu tulevad sellised teenused nagu HotMilha. Nad kasutavad ära lojaalsusprogrammi pakutavaid lünki, mis võimaldab kasutajatel väljastada lennupileteid oma läbisõiduga, kuid teiste nimel.

HotMiles võimaldab teil teenida raha, müües kogunenud õhumaid. Foto: Pond5HotMiles võimaldab teil teenida raha, müües kogunenud õhumaid. Foto: Pond5

HotMiles võimaldab teil teenida raha, müües kogunenud õhumaid. Foto: Pond5

HotMilhas töötab lojaalsusprogrammiga Gol's Smiles; Pass Latam, Latamilt; Tudo Azul, mis pärineb Azul Linhase piirkonnast ning ka kategooriatest Plaatina ja must, on kaasatud Latam "Elite" punktide paketti. Teisisõnu, ainult selle lennuettevõtte kliendid saavad miile müüa. Müügiks lubatud minimaalne ja maksimaalne summa varieerub sõltuvalt lojaalsusprogrammist.

  • Naerata: minimaalselt 11 tuhat miili ja maksimaalselt 700 tuhat miili;
  • Latam Pass: minimaalselt 12 tuhat miili ja maksimaalselt 700 tuhat miili;
  • Kõik sinised: minimaalselt 12 tuhat miili ja maksimaalselt 500 tuhat miili;
  • Plaatina / must latam: minimaalselt 25 tuhat miili ja maksimaalselt 700 tuhat miili.

Kuidas HotMilhas töötab?

Miilide müümisest huvitatud peavad pakkumise tegema, kasutades vormi, mis on saadaval HotMilhase kodulehel (www.hotmilhas.com.br). Pärast andmete saatmist saab kasutaja veebisaidilt meilisõnumi koos äriettepanekuga.

Hinnad varieeruvad vastavalt erinevatele teguritele, näiteks nõudlus miilide järele ja välisvaluuta noteeringud. Seetõttu on ühiku väärtust miili kohta täpselt kindlaks määrata keeruline. HotMilhase hinnangul varieeruvad 10 miiliga paketid sõltuvalt lojaalsusprogrammist vahemikus 130–300 dollarit.

Kasutajad ostavad odavamate lennupiletite eest miili. Foto: DivulgaoKasutajad ostavad odavamate lennupiletite eest miili. Foto: Divulgao

Kasutajad ostavad odavamate lennupiletite eest miili. Foto: Divulgao

Kui kasutaja otsustab pärast pakkumise saamist müügiprotsessi jätkata, peab ta looma veebisaidil konto. Pärast seda pidin valima kahe makseviisi vahel: planeeritud ja varase makseviisi. Esimeses režiimis saavad miile ostavad inimesed seda kasutada igal ajal ja müüjad saavad makse tasuda 15, 20 või 28 päeva jooksul.

Teisel juhul saab müüja läbisõitu kasutada alles pärast seda, kui ostja on makse teinud. HotMilhas teeb sissemakse kohe, kui tehing on heaks kiidetud.

HotMilhas on Brasiilia turul tegutsenud enam kui 10 aastat. Reclame Aqui ettevõttel on hea maine, selle tulemus on 7,1. Kaebuste lahendamise tase on 76,7% ja levinum kaebuste probleem on hilinenud maksed. Veebisaidi andmetel väidab 66% tarbijatest, et teevad uuesti äri.

Maxmilhase platvorm miilide mĂĽĂĽmiseks ja sooduspiletite ostmiseks Foto: Reproduo / MaxmilhasMaxmilhase platvorm miilide mĂĽĂĽmiseks ja sooduspiletite ostmiseks Foto: Reproduo / Maxmilhas

Maxmilhase platvorm miilide mĂĽĂĽmiseks ja sooduspiletite ostmiseks Foto: Reproduo / Maxmilhas

HotMilhase maine Reclame Aquis on ühe peamise konkurenti MaxMilhase taga, millel on RA 1000 pitsat, mis on loodud platvormil suurepärase teenindustasemega kaubamärkide esiletõstmiseks. Skooriga 8,8 lahendas MaxMilhas 90,2% kaebustest. Samuti on kõrge protsent tarbijaid, kes teevad uuesti äri: 83,8%.

Ehkki teenus on sarnane, on teenindusel siiski erinevus. Peaasi, et MaxMilhas mĂĽĂĽgi miile lisab, on soodushinnaga piletite ostmine. Sellega saavad platvormist kasu ka tarbijad, kes ei kuulu lojaalsusprogrammi, mis vahetab registreeritud mĂĽĂĽjatelt saadud miile otse odavate lennupiletite vastu. HotMilha seevastu lubab ainult miilide mĂĽĂĽki.

Ka müügi vorm on erinev. Kui HotMilhas pole kasutajal volitusi hinnapakkumisi täpsustada, siis konkurendis saab ta valida kahe müügitüübi vahel: kiire ja tavapärane. Esimese variandi korral teatab müüja, mitu miili ta soovib müüa ja MaxMilhas määrab hinna. Sel juhul on müük tagatud kuni kolme tööpäeva jooksul.

Igaüks, kes soovib oma miili ise määrata, peab valima tavapärase müügi. Selles režiimis valib müüja pakkumise üksikasjad. Väärib märkimist, et müügikiiruse määrab pakutav väärtus. Teisisõnu: mida odavamalt miili kogute, seda kiiremini leiate ostjaid. Mõlemal juhul tehakse maksed otse müüja pangakontole 20 kalendripäeva jooksul pärast pileti väljaandmist.

HotMilesi ja MaxMilesi kaudu

Kuidas sa tead, kas kauplus on usaldusväärne? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse

Kuidas alla laadida kõike, mida Google Maps teist teab

Kuidas alla laadida kõike, mida Google Maps teist teab