USAs müüb LG HD-ekraaniga telefone vähem kui 200 dollari eest

Mõelda korralikule telefonile, mis võib siin Brasiilias maksta vähem kui 200 USA dollarit, oleks hull, eks? Võib isegi olla üks või teine ​​mudel, millel on ligikaudne intressimäär, kuid üldiselt pole seda võimalust näidatud ühegi, isegi kõige nõudlikuma kasutaja jaoks. Kuid Ameerika Ühendriikides müüb LG koos kahe operaatoriga HD-ekraaniga ja 16 GB salvestusruumiga seadet vähem kui 200 USA dollari eest.

LG K liin hõlmab vahe- ja turusegmente, mis maksavad vahemikus 600 kuni 900 dollarit. Selle liini kõige põhilisem mudel, LG K4, maksab veebipõhises jaemüügis keskmiselt 550 dollarit ja selle konfiguratsioon on alla keskmise, nagu FWGA eraldusvõimega ekraan.

Lepime kokku, et sisenemismudeli puhul on uus LG Aristo väga hea välimusega:

LG Aristo T Mobiilne MetroPCS

See on LG Aristo / © LG

Kuid teistel turgudel on LG algtaseme mudelite osas tegelikkus veidi erinev. Kui siin maksab kõige elementaarsem mudel peaaegu Moto G hinna, siis Ameerika turul tõestab LG Aristo, et tavakasutajale on võimalik pakkuda midagi head kasutajakogemust ohverdamata.

Sellel mudelil on 5-tolline HD-ekraan, 1,5 GB RAM ja see töötab seda tüüpi toote Snapdragon 430 jaoks suhteliselt hea protsessoriga. Kas peaksime K4 tehnilisi andmeid võrdlema LG Aristoga? Me:

LG Aristo LG K4

SĂĽsteem

Ekraan

Protsessor

RAM-mälu

Ladustamine

Kaamera

Trumm

Android 7.0 Nougat Android 6.0 Marshmallow
HD 5 “ 4,5 “FWGA
Snapdragon 430 MediaTek MT6735M
1,5 GB 1 GB
16 GB 8 GB
13MP / 5MP 5MP / 2MP
2410 mAh 1940 mAh

On selge, et nagu artikli alguses märgitud, kehtib see hind alates 59 dollarist (keskmiselt 189,00 R $) mudeli eest, mille operaatorid Metro PCS ja T-Mobile blokeerisid ja müüsid. Kuid seda ei müüda järelmaksuga, vaid ettemakstud paketiga, nii et kasutajad ei pea maksma lojaalsuslepingute ega lisapakettide eest. Sel juhul on ainsaks puuduseks see, et LG Aristos saab kasutada ainult selle operaatori kiipe.

Lukustamata mudeli maksumus on 144 dollarit, mis võrdub peaaegu 420,00 dollariga, mis on selles olukorras mudeli jaoks vastuvõetav. Tegelikult võime isegi lukustamata väärtuse korral öelda, et Aristo on palju väärtuslikum kui LG K4.

LG K4, muide, on üks neist mudelitest, mis sündis ilma tulevikuta, eriti värskendamise mõttes. Näiteks on meie ülevaates seadmeid hinnatud madalaks, kuna seade on sobiv sisestatud seadmetele „tehtud aastal 2012”, kui see segment oli väljatöötamisel.

Asi pole selles, et tänapäeval on asjad selles hinnaklassis paranenud, kuid see teeb mind kartma, et suurfirma nagu LG investeerib sellesse konfiguratsiooni endiselt. Ma soovin, et LG panustaks siin rohkem sellise mudeli peale nagu Aristo, ega otsustanud uut 2017. aasta LG K4 riiki tuua selle paaritu hinnaga, mida ta tegi 2016. aasta variandiga, kuna neil mõlemal on samad dekadentlikud näitajad. Kõik LG K4 2017 üksikasjad on selles artiklis.

Kas ostaksite sellise seadme nagu LG Aristo, kui oleksite algaja kasutaja?