Uskumatu: Apple'i remondikeskused helistasid hädaabiteenustele juhuslikult üle 1600 (!)

Ameerika Ühendriikide California osariigi linnas Elk Grove'is köitis politsei tähelepanu kummaline asjaolu, mida televisioonivõrgud hiljem kommenteerisid. CBS Sacramento: umbes 1600 hädaabikõnet Juhusliku remondi tegi kohalik Apple'i remonditöökoda!

Väljaande andmetel alustati kõnesid 2017. aasta oktoobris, kuupäeval, mis langeb kokku iOS 11-s kasutusele võetud uue hädaabi SOS-i funktsiooni käivitamisega. Sellest ajast alates on päevas tehtud keskmiselt 20 juhuslikku kõnet, kõik ühest ja samast kohast, alati ilma kelleta. liini teises otsas.

Elk Grove'i politseioperaator Jamie Hudson kommenteeris juhtumit, öeldes, et see oli suur asi, kui neil oli vaja reaalsele hädaolukorrale reageerida, kuid liin oli hõivatud selle valehäirega.

Apple on juhtumit kommenteerinud:

Oleme teadlikud helistamisest numbrile 911 meie remondikeskusest Elk Grove. Võtame seda väga tõsiselt ja töötame koos kohalike ametiasutustega selle põhjuse uurimiseks ja tagamiseks, et see ei jätkuks.

Keegi ei tea täpselt, mis põhjustas sellele hädaabiteenistusele helistamiste arvu ja eriline Lõppude lõpuks nõuab selles remondikeskuses, nagu on teada, SOS-hädaolukorra režiimi aktiveerimise protsess kahte eraldi toimingut, kõigepealt vajutage külgmist nuppu ja kas helitugevuse nuppu (iPhone 8/8 Plus / X) või külgmist nuppu viis korda (iPhone 7 ja vanemad) ), seejärel lohistage vara liugurit paremale.

Funktsioonide konfigureerimise ja hädaabikõnede tegemise kohta teadmiseks, tõelises hädaolukorras, vaadake seda Vasta MM.

MacRumorsi kaudu