Uudised on teel Office 2016 rakenduste juurde

Office’i kasutuskogemuse tootlikumaks muutmiseks tutvustab Microsoft erinevates rakendustes mõningaid uusi asju, nagu mainitud Office Insideri ajaveebis ja mis on testiprogrammi registreerunutele juba saadaval.

Outlooki e-posti programmi osas on võimalik kuulata sissetulevaid e-kirju, mis tulevad kasuks siis, kui kasutaja sõidab autoga või täidab ülesandeid, ilma seadme ekraanile vaatamata. See rakendus võimaldab teil seadistada häiresüsteemi nii, et teade ilmuks ekraanileilmus äkki„Akendes, mille avate süsteemis või lubate tegumiribal väikese vilkuva ikooni. Lõpuks võimaldab Outlook märkida kustutatud meilid loetuks.

Mis puudutab Excelli uudsust, siis peamine uudsus on valik Insights, mille eesmärk on aidata vähem kogenud inimestel dokumentide teavet analĂĽĂĽsida isikupärasemalt ja “nutikamalt”. Suvandid, mis asuvad vahekaardil Lisa, võimaldavad Excellil teavet tõlgendada, et luua visuaalseid elemente ja tabeleid, mida kasutajatel on lihtsam tõlgendada.

PowerPoint võimaldab nüüd pliiatsiga käsitsi joonistatud kirjalikke märkmeid või jooniseid muuta tekstidokumentideks. Teisendatud pilte saab ka muuta, võimaldades kasutajatel luua dünaamilisemaid esitlusi.

Kasutajatele, kes soovivad oma ülesandeid korraldada, pakub Project nüüd uusi teabefiltreid või võimalust projekti edenemise tuvastamiseks sisestada lõppeesmärke. Igale ülesande veerule saate protsendi määratleda süsteemis “lohistage”.