Uudishimu: 10 erinevat seadet, milles töötab Ubuntu

Linuxi hiljutise aastapäeva tähistamiseks tähistab Kernel oma 25. aastapäeva, Canonical koostas nimekirja 25 erinevast kohast, kus Ubuntu ja sellest tulenevalt ka Linuxit kasutatakse, ja vaata, mõned neist on väga uudishimulikud. Me lahutame teie jaoks, meie arvates 10 kõige huvitavamat, vaadake:

Canonicali tootemärgistuse juht Amrisha Prashar avaldas Ubuntu teadmised artikkel, mis näitab 25 erinevat seadet, milles Ubuntu töötab. Minu nimekiri 10 minu arvates kõige uudishimulikuma ja huvitavamaga.

1 – Robootika OP2

OP2 robootika

Ta oli väga edukas üritusel MWC 2016, käivitades Ubuntu Snappy, see väike robot andis üritusel show.

2 – Meizu PRO 5

Meizu PRO 5

See on kõige võimsam Ubuntuga saadaval olev nutitelefon, mis ilmus selle aasta alguses, see on 1,8 Ghz Octa-Core, 32 GB salvestusruumi ja 3 GB RAM, see on tõesti suur nutitelefon.

3- Samsung Arktika

Samsung Arktika

Samsungi panus IoT (asjade Interneti) turule sisenemiseks Arktika pardal töötab ka Ubuntu Snappy abil.

4 – MyCroft

MyCroft

MyCroft on riistvara, mis on loodud teie kodu kontrolleriks, integreerides mitme erineva funktsiooni, uste, ruloode, elektroonika ja muuga.

5 – Inteli Joule-plaat

Inteli Joule plaat

Ubuntu on otseselt ühendatud asjade internetiga ja see Inteli plaat on üks võimalusi, mida arendajad peavad meie kodude jaoks nutiroboteid ehitama.

6 – Inteli NUC

Inteli NUC

Teine Inteli esindaja on NUC – kompaktne ja võimas arvuti, mida saab kasutada teistmoodi kui ĂĽhtegi teist arvutit.

7 – Erle Ă„mblik

Erle Ă„mblik

See on robotämblik! Juba see äratab tähelepanu, kuid Erle Spider on “maapealne droon”, tänu millele saab Ubuntu teha mitmeid erinevaid toiminguid ja arendajad saavad teda programmeerida tegema kõike, mida nende loovus lubab.

8 – Inteli arvutipulk

Inteli arvutuspulk

Vaadake siin uuesti Inteli! Teine Inteli poolne kaasaskantav arvutusvõimalus, seadmed, mis näevad välja rohkem nagu pastakaseade, on tavapärasest veidi suuremad, on tegelikult täielik arvuti, mille saate telerisse ühendada ja Ubuntu käivitada.

9 – kilpkonn 2

Kilpkonn 2

See on veel üks projekt, mis on pühendatud asjade internetile, mida Ubuntu laadib, ja seda saab kasutada mitmesuguste tegevuste jaoks, näiteks maja koristamiseks või võileibade toomiseks, vaata rohkem veebisaidilt.

10 – BQ Aquaris M10

BQ Aquaris M10

See tahvelarvuti pälvis maailma tähelepanu ka 2016. aasta MWC-l, tähelepanu köitis ettepanek täielikult ühendatud süsteemi kohta, mis muudab lihtsa tahvelarvuti hiire ja klaviatuuri ühendamise abil terviklikuks arvutiks.

Vaata ka: 25 aastat – kuidas Linux mu elu muutis

Vaadake, Linux on serveritest ja töölaudadest kaugemal! Järgmine!