contador gratis Saltar al contenido

Uudishimu ja Instagrami funktsioonid on jaanuaris loodud tarkvara Tarkvara tipphetked | Internet

Kuidas muuta Instagram öörežiimis pimedaks iOS 13-ga | Sotsiaalmeedia

Jaanuarit tõstsid esile uudistega funktsioonid, mis jõuavad Instagrami 2019. aastal. Suhtlusvõrgustikud valmistavad ette uudistepaketti, et laiendada uute lugude ning kleebiste võimalusi piltide ja videote redigeerimiseks. Uute sotsiaalsete võrgustike tööriistad köidavad TechTudo lugejate tähelepanu ja artiklid on tarkvaratoimetajate seas esikohal.

LUGEGE: kümme asja, mida kuulsad inimesed tegid, et saada järgijaid; vaata seda

Seda perioodi tähistasid ka edusammud, mis tekitasid kummalist tehnoloogiat, näiteks süvafake'i evolutsioon, liitreaalsuse kasutamine ja muud samalaadsed imelikud tooted, näiteks võistluse tellimine Uberilt. Lisaks tõsteti esile Xiaomi veebisaidi langemist Coronavrusega seotud otsingute ja turvalise viisi abil veebis piltide jagamise tõttu. Vaadake järgmist tarkvara kümme kõige enam loetud artiklit TechTudo jaanuaris.

Instagrami öörežiim: kuidas teha rakendust tumedal taustal

Instagrami öörežiim: kuidas teha rakendust tumedal taustal

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Instagramile on 2020. aastal oodata kuut funktsiooni

Instagrami oodatuim nauding 2020. aastal Foto: Marvin Costa / TechTudoInstagrami oodatuim nauding 2020. aastal Foto: Marvin Costa / TechTudo

Instagrami oodatuim nauding 2020. aastal Foto: Marvin Costa / TechTudo

Instagram toob sageli uusi funktsioone. Näib, et 2020. aastal ei ole teisiti. Suhtlusvõrgustike värskenduste ennetamisega kuulsa inseneri Jane Manchun Wongi sõnul töötab rakenduste meeskond uute kaamerate režiimide, nutikate loendite ja liitreaalsuse efektide kallal.

Kasutajad omakorda ootavad kannatlikult selle tööriista uudiseid. Seda silmas pidades oleme koostanud loendi kuuest oodatuimast Instagrami värskendusest aastaks 2020. Wongi esiletõstetud võimaluste hulgas on režiim Poses, mis simuleerib vana fotokabiini. Muud võimalikud funktsioonid on soovitatud fotorežiim ja sündmuste kleebised.

2. Kuus imelikku tehnoloogilist asja viimasest kümnendist

Teadlased võitlevad sügavate fotode eest: ajakiri Reproduo / DiscoverTeadlased võitlevad sügavate fotode eest: ajakiri Reproduo / Discover

Teadlased võitlevad sügavate fotode eest: ajakiri Reproduo / Discover

Jaanuaris vaatasime tagasi kuue viimase kümnendi veidraima tehnoloogiaga seotud asja. Tehnoloogia areng on andnud uuenduslike seadmete ja süsteemide osas suuri üllatusi. Kuid teatud avastused võivad viia varajase võõrandumiseni, näiteks kui kasutajatega vesteldakse virtuaalsete abilistega, tehakse videofailide monteerimine sügavfaki stiilis ja liitreaalsuse kasutamine virtuaalefektide nägemiseks – nagu Pokmon Go mängu puhul.

Muud tehnoloogiad, näiteks auto tellimine mobiilirakenduse abil, on samastatud suurlinnade elanikega kiiresti. Selle kompassi järel on meil võimalik edasi liikuda virtuaalsetes valuutades, nagu ka bitcoini puhul. Praegune stsenaarium on see, et ringluses on üle 16 miljoni, kõik see põhineb krüptitud arvutusi teostaval tarkvaral, mis tagab häkkerite vastu suurema turvalisuse.

3. Coronavrus põhjustab Xiaomi poe offline ühenduse

Coronavrus: Xiaomi kauplus langeb pärast suurt nõudlust kirurgiliste maskide järele Foto: Reproduo / Xiaomi YoupinCoronavrus: Xiaomi kauplus langeb pärast suurt nõudlust kirurgiliste maskide järele Foto: Reproduo / Xiaomi Youpin

Coronavrus: Xiaomi kauplus langeb pärast suurt nõudlust kirurgiliste maskide järele Foto: Reproduo / Xiaomi Youpin

Hirm uue koroonaviiruse ees on pannud hiinlased laiendama oma kirurgiliste maskide otsingut. Sellega on Xiaomi e-pood nimega Youpin üks peamisi saite, kuhu riigis tervisetoodete turustamiseks pääseb. Pärast seda, kui e-kaubandus hakkas reklaamima paljude maskidega, sai sait erakordse juurdepääsu voo, mille tulemuseks oli üleliigne serverite arv, mis põhjustas saidi mitmeks minutiks krahhi.

Lisaks maskide müügiks pakkumisele annetas Hiina hiiglane 300 000 jüaani (umbes 182 000 dollarit otseses konverteerimises). Materjal saadeti karantiinipiirkondadesse, näiteks Wuhani linna, mis on Coronaviiruse epideemia keskpunkt.

4. Viis viisi isiklike fotode jagamiseks arvutist

Viis viisi fotode anonüümseks jagamiseks fotoarvutites: Reproduo / Helito BijoraViis viisi fotode anonüümseks jagamiseks fotoarvutites: Reproduo / Helito Bijora

Viis viisi fotode anonüümseks jagamiseks fotoarvutites: Reproduo / Helito Bijora

Fotode jagamine Interneti kaudu on protseduur, mis nõuab erilist tähelepanu, et halvad inimesed saaksid privaatseid faile kinni pidada. Seda silmas pidades oleme koostanud viiest viisist koosneva loendi, kus jagada privaatsust. Sel eesmärgil tõstame esile tuntud platvormid nagu Google Photos, WeTransfer, Flickr ja Dropbox. Kõigil on funktsioonid, mis võimaldavad kasutajatel pilte vaadata ja alla laadida ainult selleks volitatud isikutele.

Loendi sulgemisel on tegemist teenusega, mida ei tunta eriti hästi, kuid mis on sama tõhus. Smash võimaldab saata raskeid pilte tasuta ilma registreerimata. Samuti ei sea platvorm üleslaadimislimiite, nagu on juhtunud oma peamiste konkurentidega.

5. Seitse uudishimu Instagrami kohta

Värvilise Instagrami loo tegemiseks kasutage uhkuskuu LGBTQ + tähistamiseks lihtsalt hashtagi. Foto: Luciana Maline / TechTudoVärvilise Instagrami loo tegemiseks kasutage uhkuskuu LGBTQ + tähistamiseks lihtsalt hashtagi. Foto: Luciana Maline / TechTudo

Värvilise Instagrami loo tegemiseks kasutage uhkuskuu LGBTQ + tähistamiseks lihtsalt hashtagi. Foto: Luciana Maline / TechTudo

Veel üks kuu esiletõst on seitsme uudishimuga artikkel Instagrami kohta, mis hõlmab kõike alates Brasiilia mängija Mike Kriegeri ühisloomingust kuni sotsiaalvõrgustike müümiseni Facebooki. Fotode jagamise platvorm muudab Brasiilia üheks oma peamiseks turuks. 2019. aastaks oli Instagramis 72 miljonit Brasiilia profiili, mis teeb sellest meie kolmanda riigi, kus on kõige rohkem kasutajaid.

Lisaks on paljud kasutajad võrku kiusanud, kuid see erineb Tinderis juhtunust. Vanade fotode pargitud funktsioon ja privaatse vestluse alustamise võimalus on uue "mängu" otsinud inimeste tähelepanu köitnud. See nimekiri sulgeb populaarsuse Stories – profiil, mis on pühendatud uuringutele ja teabele, et võrgud võivad ohustada kasutajate vaimset tervist.

6. Kümme tundmatut Instagrami funktsiooni

Jaanuaris kuvati kümme tundmatut Instagrami funktsiooni Foto: Luciana Maline / TechTudoJaanuaris kuvati kümme tundmatut Instagrami funktsiooni Foto: Luciana Maline / TechTudo

Jaanuaris kuvati kümme tundmatut Instagrami funktsiooni Foto: Luciana Maline / TechTudo

Ehkki see on üks enimkasutatud sotsiaalvõrgustikke maailmas, suudab Instagram hoida kasutajate jaoks saladusi. Platvorm oma iPhone'i (iOS) ja Androidi versioonis esitleb mitmeid uuritud väikeseid funktsioone, näiteks võimalus vaigistada inimesi, nimeta silte, võimalikke räsimärke ja salvestada mitu kontot samas rakenduses.

On funktsioone, mis aitavad inimestel isegi oma fotode kvaliteeti parandada, näiteks platvormid, et leida uusi filtreid, mida Storiesis kasutada. Sellele võimalusele mõeldes koostasime nimekirja kümne ressursiga, mida Instagrami kasutajad natuke uurisid.

7. Sait partnerite leidmiseks partnerite vahetamiseks

Õpetus näitab, kuidas kasutada Swapfinderi veebisaiti paaride vahetamiseks partnerite leidmiseks.Foto: Marvin Costa / TechTudoÕpetus näitab, kuidas kasutada Swapfinderi veebisaiti paaride vahetamiseks partnerite leidmiseks.Foto: Marvin Costa / TechTudo

Õpetus näitab, kuidas kasutada Swapfinderi veebisaiti paaride vahetamiseks partnerite leidmiseks.Foto: Marvin Costa / TechTudo

Swafinderi veebisait, mis pakub klientidele tasuta võimalusi ja eksklusiivseid versioone, töötati välja swingerite jaoks. Veebisaidil konto loomisel saate kasutada sisemisi ressursse, et leida teile kõige lähedasemad inimesed, vaadata reaalajas videovooge, vestelda ja kohtumisi teha. Saidil on ka vestlusgrupid ja võimalused premium-kasutajatele, mis võimaldavad muu hulgas pääseda juurde teiste liikmete täisprofiilile ja näha profiili külastusi.

8. Eksklusiivsed funktsioonid on konkurent Gmaili jaoks

Gmaili eksklusiivsed rivaalifunktsioonid tõmbavad jaanuaris tähelepanu. Foto: Divulgao / GoogleGmaili eksklusiivsed rivaalifunktsioonid tõmbavad jaanuaris tähelepanu. Foto: Divulgao / Google

Gmaili eksklusiivsed rivaalifunktsioonid tõmbavad jaanuaris tähelepanu. Foto: Divulgao / Google

Aastate jooksul on Gmail loonud end veebis ühe juhtiva e-posti haldajaga, kuid tema peamised konkurendid jätkavad eksklusiivsete funktsioonide turuletoomist ja köidavad nõudlikumate kasutajate tähelepanu. See kehtib Outlooki kohta, mille Microsoft on täiustanud, et pakkuda selliseid tööriistu nagu kalender, integreeritud kontaktkalender ja prioriteetsed postkastid. On veel teisi võimalusi, näiteks Spark, mis on välja töötatud suure sõnumiliiklusega kasutajatele ja mobiilseadmete versioonidele.

On ka teisi võimalusi, nagu ProtonMail, Tutanota ja Apple iCloud. Täielik loetelu näitab üksikasjalikult iga teenuse erinevusi.

9. Veebis levinud eetiline illusioon ajab kasutajad segadusse

Optiline illusioon: joone pikkus ei muutu Foto: Reproduo / Ana Letcia LoubakOptiline illusioon: joone pikkus ei muutu Foto: Reproduo / Ana Letcia Loubak

Optiline illusioon: joone pikkus ei muutu Foto: Reproduo / Ana Letcia Loubak

Eetilised illusioonid tõmbavad tavaliselt avalikkuse tähelepanu Internetis ja seekord põhjustavad siniste ja roosade nooltega pildid liikumise visuaalseid efekte. Kuid see kõik on lihtsalt trikk graafikul olevate nooltega. Saladus on see, kui noole ots osutab graafikule. Sel ajal loodi pildi servade vaheldumisega illusioon.

Pärast veebis populariseerimist tuvastati, et pildid on loonud eetiliste illusioonide spetsialist itaalia kunstnik Gianni Sarcone. Sarcone lõi teose siiski pildi variandina 1889. aastast pärit saksa psühhiaatri Franz Mller-Lyeri poolt.

10. Lõpeta inimeste jälgimine, kes sinuga Instagramis ei suhtle

Õpetus näitab, kuidas peatada järgmised profiilid, mis teiega Instagrami fotodel ei suhtle: Marvin Costa / TechTudoÕpetus näitab, kuidas peatada järgmised profiilid, mis teiega Instagrami fotodel ei suhtle: Marvin Costa / TechTudo

Õpetus näitab, kuidas peatada järgmised profiilid, mis teiega Instagrami fotodel ei suhtle: Marvin Costa / TechTudo

Instagrami kasutajate tundmatud funktsioonid võivad aidata jälgijaid puhastada. See valik, mis on saadaval iPhone'i ja Androidi rakendustes, näitab inimesi, kes on teie profiiliga kõige vähem suhelnud. See tööriist kasutab ühendatud kontode madala interaktiivsuse tuvastamiseks platvormi sisemist algoritmi. Nii saate teada, kas sõber jälgib teie lugu, postitab kommentaari või meeldib teie postitusele.

Instagram: kuidas lõpetada profiili jälgimine, kellega vähe suhelda

Instagram: kuidas lõpetada profiili jälgimine, kellega vähe suhelda