Uus IMac maandus lõpuks Brasiilias

Uue 27-tollise iMaci hind köidab tähelepanu ja võib olla "liiga agressiivne"

Aastate jooksul oleme jälginud tendentsi, et kriitikud peavad Macit alati turul olevate populaarsete personaalarvutitega võrreldes kalliks, kuid keset seda ei teinud Apple oma tootesarjas palju, et hindu ühele langetada. agressiivne ja väga konkurentsivõimeline punkt teiste tootjatega. Mõnele professionaalse turu kasutajale on Apple'i eelmisel nädalal välja kuulutatud uue iMaci, eriti 27-tollise mudeli hind siiski üsna muljet avaldanud.

Nende hinnad USA-s pole palju muutunud: odavaim on 1700 dollarit; kõige kallim, 2000 dollarit. Kui aga keskendume ainult uuele kuvarile, mille pikslitihedus kuvatakse töölaual ja kus kasutatakse kõrgetasemelise pakkumise kaudu väga spetsialiseerunud tehnoloogiat, järeldame, et kulude / tulude suhe on üks kõrgemaid, mida PC-turgudel eales nähtud.

Üks selline pakkumine on Apple'i 30-tolline kinoekraan. See maksab 1800 dollarit ja sellel on peaaegu samad omadused nagu uue iMaci ekraanil, välja arvatud väiksemad pikslitihedused (mõlemal on praktiliselt sama eraldusvõime erinevates kuvasuhetes), heledus, kontrast ja energiatõhusus. Kuna 100 dollarit vähem, pakub Apple nüüd paremat monitori kui paljud inimesed, Macist rääkimata neljatuumaline kulisside taga sõltub muidugi sellest, kui palju saate lisaks maksta.

Lisaks ei leidu turul vähem kui 1500 dollari eest pakkumisi teiste kaubamärkide omadega sarnaseid kuvarid, millel on samad spetsifikatsioonid kui 27-tollise iMaci monitoridel. Niisiis, kuidas Apple seda tegi, et toota seda tüüpi ekraaniga masin väga odava hinnaga?

(Marco.org kaudu)