Bare Feats - iPad Pro vs. MacBook Pro

Uue iPad Pro jõudlus pagasiruumi värskelt "konfigureeritud" MacBook Pro 13-ga on muljetavaldav –

Aastast aastasse on Apple uhke edusammude üle, mida on tehtud iPhone'i ja iPadi täiendavate kiipide arendamisel. Ja tal on õigus ja õigus seda teha, sest tema kontsad on fenomenaalsed.

See tõend on võrdlus, mille tegi Paljad funktsioonid uute seas iPad Pro (nii 10,5 kui 12,9 tolli) ja uus 13 MacBook Pro see on konfigureeritud "varre" külge koos 3,5 GHz Intel Core i7 protsessoriga (koos Turbo Boost sagedusel 4GHz), 16 GB LPDDR3 muutmälu 2,133MHz ja 1 TB SSD. See masin maksab 2900 liitrit USA dollarit, mis on piisav kolme (!) IPad 10.5 Wi-Fi ostmiseks, mahutavusega 512 GB, ja muudatusi on veel.

seda Paljad funktsioonid 13 MacBook Pro (2016. aasta mudelid) varem koos Intel Core i7 3,1 GHz protsessoriga ja kahe varasema iPad Proga (2015. aastal 9,7 tolli 9 tolli).

Kuid lõpuks lähme proovile:

Protsessor Geekbench 4-s

See on ilmselt kõigi "õiglasem" test, sest me räägime MacBook Pro'st ilma spetsiaalse GPU-ta (ja täpsemalt Intel Iris Plus Graphics 650). Sülearvuti on endiselt tahvelarvutist ees, kuid mitte suure varuga; eksamil mitmetuumaline, seejärel puudutab iPad külma.

Paljad funktsioonid - iPad Pro vs. MacBook Pro

Paljad funktsioonid - iPad Pro vs. MacBook Pro

Arvutage (metallid) Geekbench 4-s

Siin on iPad Pro edestanud MacBook Pro-d, eriti arvestades, et Apple'i kiibi eelis graafikas on palju olulisem kui töötlemisel. Huvitav oleks muidugi lisada sellesse võrdlusesse ka 15 MacBook Pro koos pühendatud GPU-ga.

Paljad funktsioonid - iPad Pro vs. MacBook Pro

GFXBench Metal

Selles testis võttis iPad Pro tõesti dušši.

Paljad funktsioonid - iPad Pro vs. MacBook Pro

Paljad funktsioonid - iPad Pro vs. MacBook Pro

See kõik näitab, et jah, on väga tõenäoline, et näeme Apple'i lähitulevikus Macis oma protsessorit. Intel peab olema ettevaatlik

Muidugi rääkimata sellest, et koos uudistega, mida iOS 11 toob, on enam kui tõestatud, et iPad Pro-l on nüüd paljude inimeste jaoks PC / Maci täielik asendamine.

Mag sĂĽlearvuti kaudu