Uue iPad Pro jõudlus uue varrega konfigureeritud 13-tollise MacBook Pro vastu on muljetavaldav

Aasta-aastalt on Apple uhke iPhone’i ja iPadi täiendavate kiipide väljatöötamisel tehtud edusammude ĂĽle. Ja tal on selleks õigus ja õigus, sest tema kontsad on lihtsalt fenomenaalsed.

Need tõendid on võrdlus, mille tegi Paljad vägitĂĽkid uute seas iPad Pro (nii 10,5 kui 12,9 tolli) ja uued 13-tolline MacBook Pro – See on konfigureeritud “tĂĽvel” koos Intel Core i7 3,5 GHz protsessoriga (koos Turbo Boost kuni 4GHz), 16GB LPDDR3 RAM 2,133MHz ja 1TB SSD. 2900 USA dollari suurune masin maksab seal, piisab kolme (!) 10,5-tollise 512 GB mahutava Wi-Fi IPadi ostmiseks ja sellel on endiselt muutusi.

SEE Paljad vägitükid Samuti võeti arvesse eelmise 13-tollise MacBook Pro (2016. aasta mudel) koos Intel Core i7 3.1GHz protsessoriga ja kahe eelmise iPadi plussiga (2016. aastal lansseeritud 9,7-tolline; 2015. aastal 12,9-tolline).

Kuid lõpuks läheme proovile:

Protsessor Geekbench 4-s

See on ilmselt kõige õiglasem test, sest me räägime MacBook Prost ilma spetsiaalse GPU-ta (ja täpsemalt Intel Iris Plus Graphics 650). Sülearvuti on tahvelarvutist endiselt ees, kuid mitte lõdva vahega; Testitakse mitmetuumaline, siis puudutas iPad külmalt.

Paljad vägitükid - iPad Pro vs.  MacBook Pro

Paljad vägitükid - iPad Pro vs.  MacBook Pro

Krahv (metallid) Geekbench 4-s

Siinkohal edestab iPad Pro juba MacBook Prot, eriti arvestades, et Apple’i kiibi eelis graafikas on palju olulisem kui töötlemisel. Huvitav oleks muidugi lisada sellesse võrdlusse spetsiaalse GPU-ga MacBook Pro 15 ”.

Paljad vägitükid - iPad Pro vs.  MacBook Pro

GFXBench Metal

Selles testis pakkus iPad Pro tegelikult dušši.

Paljad vägitükid - iPad Pro vs.  MacBook Pro

Paljad vägitükid - iPad Pro vs.  MacBook Pro

· • ·

See kõik viitab sellele, et jah, on väga tõenäoline, et näeme Apple’i mitte kauges tulevikus Macis oma protsessoreid kasutusele võtmas. Intel peab olema ettevaatlik …

Muidugi, rääkimata sellest, et koos iOS 11 toodud uudistega on enam kui tõestatud, et iPad Pro on nüüd paljude jaoks PC / Maci asendamiseks täielik.

läbi sülearvuti Mag