Uue iPadi müük Portugalis tekitas nõudlust, kuid löömata

Uue iPadi müük Portugalis tekitas nõudlust, kuid löömata

Portugalis on juba müügil uus põlvkond Apple iPad stringid mis domineerib jätkuvalt tahvelarvutite turul. Kuupäev oli määratud, kuid seekord polnud poe poolt konkreetset initsiatiivi seadmete müümiseks, nagu TeK eile kirjutas.

Veebipood FNAC alustas müüki üks minut pärast südaööd ning kaubamärk avas varakult ka oma Colombo kaubanduskeskuse poe neile, kes soovivad kohe tahvelarvuteid koos värskelt küpsetatud kaupadega osta.

FNACKauplusesuhtluse eest vastutav Pedro Vinagre ei soovinud TeK mĂĽĂĽginumbreid esitada, viidates päeva lõppu, kui need andmed koguti, kuid tunnistas, et turunduse esimestel tundidel oli “klientide suur äritundlikkus”.

Kella kümne paiku nägi TeK sama liikumist, mitu klienti ostsid uusi tahvelarvuteid. Üks uus iPadi ostja tunnistas, et ootab seda versiooni peamiselt ekraani kvaliteedi tõttu. Fotograafina on see asi, mis teeb suurt vahet klientidele töö näitamisel.

vobid

Vobis ja Worten avasid lõpuks samas keskuses ka uksed kell 9 hommikul, registreerides samuti tugevat nõudlust.

Esimese tunni jooksul mĂĽĂĽdi Vobises 6 ĂĽhikut, nagu ĂĽtles kaupluse juhataja Paulo Arruda.

Wortenis kogunesid aja jooksul arvud ja mĂĽĂĽdi 10 ĂĽhikut.

Worten

AGM poodColombo GMS-pood avab poe tavapärasel ajal kell 10.00 ja TeK näeb sellest müügist mõne minuti jooksul. Samuti on palju uudishimulikke, mõned kahtlevad selles, kas esitletud mudel on tõesti “uus iPad”, seades kahtluse alla eelkõige samad välised aspektid nagu iPad 2.

GMS-i poes ei kinnitanud nad täna hommikul tehtud müügi arvu, kuid teatasid TeK-le, et eeltellimuste arv on ületanud 7 tosinat ning kõige rohkem on 64 GB mudel, millel on WiFi ja 4G ühendus. otsitud ja juba välja müüdud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees