Uue iPhone’i ööreĹľiimiga testimine muutis parimad Android-seadmed “amatöörlikuks”

Seda iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max juba mitme kasutaja käes kogu maailmas ja on varsti ka Brasiilia pinnal. Nagu me teame, on uue seadme fookuses kaamera, millel on lisaks muudele funktsioonidele veel üks (ülinurk) objektiiv.

Uue kolmekordse kaamerasĂĽsteemi erinevate võimaluste hulgas on ÖöreĹľiim see on iPhone’i jaoks võib-olla kõige oodatum variant ja me oleme teile isegi näidanud, kuidas see töötab. See funktsioon on suurepärane Michael Simon, anna PC maailm, öeldes, et see teeb parimaid Android-seadmeid tähenduses “amatöör” – viitab Ă–ine vaatepilt Google’ist.

Mulle lihtsalt avaldas muljet see, mida Apple suutis iPhone 11 ööreziimiga teha. Kui proovisin Öine vaatepilt Pixel 3-s eelmise aasta oktoobris ei suutnud ma uskuda, mida Google saaks teha ainult tehisintellekti ja töötlemisega. Ebakindlate tingimusteta teeb Apple Night Mode Öine vaatepilt vaata amatöörlik välja.

IPhone'i öörežiim

Simon omistas iPhone’ile ka parima kasutajaliidese, öeldes, et Apple on saavutanud ĂĽsna suure feat, muutes kaamera mitte ainult võimsamaks, vaid ka intuitiivsemaks, eriti fotode töötlemisel ööreĹľiimis, mis aktiveeritakse automaatselt, kui kaamera tuvastab vähese valguse.

IPhone paneb loenduri ekraani alaossa, nii et see ei häiri seda, mida proovite salvestada. Kaamera rakendus ĂĽtleb teile täpselt, kui kaua töötlemine aega võtab [do Modo Noite] võtab veidi aega – tavaliselt sekund või kaks, sõltuvalt olemasolevast valgusest -, et saaksite eelnevalt aru saada, kui kaua peate kätt kindlana hoidma. See on mõistatus teiste telefonidega.

Parimatega võrreldes lipulaevad turgudelt, nagu Galaxy S10 + (Samsungilt) ja Pixel 3 XL (Google’ilt), pakub iPhone 11 Night Mode (me ei räägi isegi Pro-seadmest) konkurentidele “löögi”:

Öise režiimi ja öise nägemise võrdlusVasakult paremale: iPhone 11, Pixel 3 XL ja Galaxy S10 +

Rohkem Öörežiimi teste

video

Nagu me ütlesime, analüüsisime mitte ainult öörežiimi, vaid ka iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max kolmekordset kaamerasüsteemi ning saate vaadata meie hinnatud peatoimetaja Rafael Fischmanni analüüsi tulemusi allpool:

Seda funktsiooni ei ole märkamata jätnud ka Apple’i juhtivad fotograafid ja entusiastid, sealhulgas Rene Ritchie ise iMore, mis on öise reĹľiimi jaoks siidist rip, kuid osutab ka mõnele punktile, kus Apple’i omadused jäävad konkurentidest maha.

Öine režiim iPhone 11-s ei tee kõike. Te ei saa seda käsitsi sundida. Pikslitele keskendumata ei saa seda kasutada ülilainurga all. Kuid mida saate teha, saate hästi hakkama.

Kanaliehitaja iPhone, Faruk, avaldas ka video (näpunäide Pietro Souza) demonstreeris ja muidugi kiitis uues iPhone’is ööreĹľiimi – ehkki video alguses kritiseeris see varjatud kriitikat uue ĂĽlinurkobjektiivi kohta, mis on väidetavalt “nõrk” (siin räägime sellest veidi).

Kujutised

Öörežiimiga tehtud piltide võrdlemiseks on parim viis videote kõrval kõrvuti teiste fotodega ilma selle funktsioonita. Nii et vaadake fotosid Ben Lovejoy avaldatud fotost, 9 kuni 5 Mac:

· • ·

Arvamused pole staatilised ja varieeruvad inimeseti; loomulikult lähevad teatud kasutajad ĂĽhe sammu edasi ja kaitsevad religioosselt teatud kaubamärke (olgu see siis Apple, Samsung, Google jne); lõppkokkuvõttes tähistab ööreziim iPhone’i kaamerates edasiminekut – ja see on fakt.

On selge, et spekulatsioonid keerlevad järgmise põlvkonna Apple’i nutitelefonide ĂĽmber, mis võivad sisaldada uut 3D-sensorit, mis kindlasti parandab veelgi jõukate seadmete pildikvaliteeti (või kes teab, aitab kaasa tulevaste iPhone’i muude funktsioonide levikule).

Samuti näeme lähinädalatel Pixel 4 turule tulekut – mis muidugi lubab neid võrdlusi veelgi sĂĽvendada ja kes teab, võib-olla isegi analĂĽĂĽtikute eelistusi jätkata. Me jätkame!

Loopi kaudu