Uue seiklusega Kings of the Castle varjatud Apple Arcade'is

Uue seiklusega Kings of the Castle varjatud Apple Arcade’is

Täna on reede ja teate, mida see tähendab: uus Apple Arcade! Täna vastab nimedega Lossi kuningad, arendajalt Frosty Pop.

Uued mängud on määratletud kui kiirusjooksja (Nimelt ĂĽks neist, kus ring tuleb läbida võimalikult lĂĽhikese ajaga) on värvikas ja kogu perele mõeldud – sõna otseses mõttes: see võimaldab korraga mängida kuni neljal inimesel ja võistelda omavahel mitme mängija reĹľiimis.

Ajalool on vähe pöörata: traditsioonilise narratiivi asemel, kus kehastate vangi vürsti otsivat vürsti, on siin printsess, kes juhib hädas oleva printsi otsimist. Selle mängu täielik kirjeldus on järgmine:

Zantori draakon lukustab prints Ruperti kaugesse lossitorni, ohtlikule ja salapärasele saarele. Lord Baldor saadab printsessi vaenuliku territooriumi uurimiseks ja printsi päästmiseks.

Printsessina mängides peate printsi päästmiseks kasutama oma kiirust, julgust ja suunatundlikkust. Dodge lõksudega, võidelda vaenlastega, hüpata üle takistuste ja koguda kalliskive, et maksta lunaraha ja tagada printsi ohutu tagasipöördumine. Kuid tehke seda kiiresti. Draakon on näljane!

Kings of the Castle on nĂĽĂĽd saadaval Apple Arcade’is – mis, nagu teate, maksab 9,90 R $ kuus ning sellel on juba ĂĽle saja tiitli igale maitsele ja oskuste tasemele. Nautige!