Uue Timexi nutikella aku kestab 25 päeva

Seda nimetatakse R300 GPS-iks, see on Timex Ironmani uusim mudel ja sellel on 25 päeva autonoomiat. Seade on veekindel kuni 30 meetri sügavuseni, pakub professionaalsete sportlaste soovitatud treeningjuhendit ja on võimeline näitama erinevaid kasutaja sooritusvõimega seotud näitajaid (vahemaa, kiirus jne).

Funktsioonide loendi täiendamiseks on nutikellal ka pulsiandur ja see on võimeline jälgima kasutaja und.

Seda kella tunnustatakse kui seadet, mis on mõeldud treenimiseks. Kõigist neist funktsioonidest hoolimata puudub sellel mõni tööriist, mis võimaldaks tema elu väljaspool treeninguid kiiremaks muuta, kuna on võimalik tekstsõnumeid saata või helistada, kuid ta ei saa oma kellale muid rakendusi installida.

Kellakujundus ei paku juba turul olevate ettepanekutega võrreldes suurt uudsust. On võimalik vahetada välja mõned selle komponendid, näiteks ketas ja mansett, mis on saadaval mustas, hallis ja hõbedases värvitoonis, kuid nende elementide välimus on üsna elementaarne.

Konkurentsivõimelisi ettepanekuid arvestades on sellel Timexil väga konkurentsivõimeline hind. Kokku on see 120 dollarit nutiseadme eest, mis teeb seda, mida mõned saavad teha – kestab 25 päeva ilma laadimiseta.