Uue värskendusega tõestab Samsung, et Game Launcher ei ole mitte ainult täispuhutav tarkvara

Niipea, kui testisin Galaxy S7 Edge, jäi üks asi, mis mulle kõige rohkem silma jäi, asjaolu, et samsung investeeris seadme mängimiseks mitmesse funktsiooni. Mängu käivitaja koos nupuga Mängutööriist on minu jaoks funktsioon, mis puudub nutitelefonides (see on tõsi, Sony), kuid see võib olla lihtsalt üks funktsioon, mida tootja võib tarkvaras tähelepanuta jätta. Mängukäiviti värskenduste sagedusega on Samsung siiski tõestanud, et see on teenus, kuhu ta soovib kauem investeerida.

Pärast Game Launcheri värskenduse avaldamist on Samsung nüüd oma mängukeskusesse jõudnud muudatused välja andnud. Rakendus pakub kasutajasõbralikumat kasutuskogemust ja poleeritud kasutajaliidest. Uus versioon on 2.0 ja pakub nüüd selliseid funktsioone nagu Minu päevik ja Mängu avastamine.

Nüüd saate oma mänguajaloo põhjal isikupärastatud viite. Pärast mängu mängimist salvestab süsteem mängija päevikusse kõik, näiteks mängu edenemise ja analüüsi.

mängude käivitaja

“Minu päevikus” saate juurdepääsu mängu edenemisele ja analĂĽĂĽsile / © NextPit

Samsungi arendajad muutsid ka Game Launcheri liidest, muutes ikoonid ja taustad puhtamaks. Samuti on nüüd võimalik kasutada mängutööriistade funktsioone teistes rakendustes, mitte tingimata mängudes, lihtsalt lisage need mängude käivitajasse.

mängude käivitaja 1

Uuenduste seas on meil mängu avastamine ja Minu päevik / © NextPit

Siiani saab Game Launcherit kasutada Galaxy S7 ja Galaxy S6 seeriates, Galaxy Note 5-s, Galaxy A8-s, Galaxy C-seerias. Selle kasutamise alustamiseks peate teenuse alla laadima Galaxy rakenduste poest. .

Niisiis, kas te kasutate Game Launcherit palju? Mida arvate uudistest?