Ming-Chi Kuo panustab 2020. aastal ilmuvate uute AirPodide peale

Uued AirPodid võivad saabuda selle aasta lõpus, toetades käsklust “Hei, Siri”; veekindel versioon saabub 2019. aastal

Kui periood pärast väljakuulutamist AirPodid poleemikat ja konksu nina ümbritsetud, võib Apple uhkusega öelda, et on juhtmeta (peaaegu) täielikult võitnud oma traadita kõrvaklappide turule toomise, mis on olnud viimase aja üks suurimaid hitte.

See on muidugi juba mõnda aega kestnud – see võib tunduda ĂĽllatav, kuid kõrvaklapid lansseeriti veidi rohkem kui aasta tagasi, detsembris 2016. NĂĽĂĽd, nagu see peaks olema, on Cupertinos juba palju inimesi, kes mõtlevad oma järgmise sammu ĂĽle … ja me peaksime seda varsti nägema. töö vili.

Kes uudise tõi Bloomberg: Teemale lähedaste allikate sõnul alustab Apple AirPodide värskendamist sama sagedusega, mis toob uudiseid tema peamistesse tootesarjadesse, näiteks iPhone’idesse (s.t. iga aasta), mis ennekõike annab tunnistust sellest, kui rahul on Apple oma kõrvaklappide jõudlusega.

Väikese lisaseadme teine ​​versioon, mille sisemine nimetus on B288, saabub selle aasta lõpus, varustatuna uue, võimsama ja nutikama traadita kiibiga, asendamaks praegust W1, samuti kauaoodatud uusi funktsioone: tugi häälkäsklusele “Hei, Siri”. Nii ei pea digitaalse assistendi aktiveerimiseks topeltpuudutama ĂĽhte kõrvaklappidest; ainuĂĽksi kasutaja häälest piisab selle äratamiseks, nagu on juhtunud iOS-i seadmetes, HomePodis ja erinevates Android-maailma seadmetes koos Google’i abimehega.

Ja seal on veel: kolmanda põlvkonna AirPodid, mis käivitatakse võib-olla 2019. aastal, toob kaasa veekindel et teie kasutajad saaksid vihma käes kergemini käia ja higistamise pärast vähem muretseda. Idee ei ole muuta need täiesti veekindlaks (s.t. ilma basseinita vms), vaid muuta need vastupidavamaks ja sobilikuks pritsimissituatsioonide jms jaoks.

Muidugi jääb loomulikult näha, kas Apple jääb plaanidega kindlaks ja millal nad ilmavalgust näevad. Uuendatud korpuse turule toomine koos AirPoweri laadijate toega võib olla õige hetk – kuid kas Apple suudab teise põlvkonna traadita kõrvaklapid õigeks ajaks valmis teha? Peame ootama ja vaatama.