Uued Dell G3 ja G5 sĂĽlearvutid saabuvad Brasiiliasse eripakkumisega

Dell tähistab 20 aastat Brasiilias tegutsemist ja auhinna võidate teie; Tutvuge uute G3 ja G5 sülearvutimängijatega ning kasutage ära spetsiaalsed kampaaniad

20 aasta tähistamiseks Dell Brasiilias käivitas ettevõte sel neljapäeval (08) riigis kaks sülearvutimängijat G-seeria, G3 ja G5, mis lubab tuua mõned funktsioonid, mida leidub ainult Internetis Alienware, Premium-mängijate rida alates Dell, taskukohasema hinnaga. See hõlmab NVIDIA RTX 2060 graafikakaarti Kiire jälgimine, Käsukeskus täpsemate seadistuste ja võimsate seadistamisvõimaluste jaoks.

SEE Showmetech kutsus Dell tootehalduriga vestelda Dell Gaming Brasiilias, Leandro Venditti, mis ütleb meile ettevõtte strateegia uue mängumärkmikuga G-seeria andma Dell ja mis eristab neid konkurentidest.

Tutvuge Dell G-seeriaga

Delli G5 15 mängumärkmik pakub tugeva konfiguratsiooni tavavaatajaskonnale (Pilt: Dell)

Delli G5 15 mängumärkmik pakub tugeva konfiguratsiooni tavavaatajaskonnale (Pilt: Dell)

SEE G-seeria alates sĂĽlearvutimängijatest Dell loodud maksimaalse mängukogemuse pakkumiseks mängijatele, kes soovivad oma lemmikmänge nautida ilma, et peaksid investeerima kallisse töölauale. NĂĽĂĽd on rida kompaktsem, versioonidega Dell G3 15, keskendu “Mängija sisse”, See on Dell G5 15, mis toob võimsa, kuid kaasaskantava toote jaoks rohkem lisafunktsioone.

“Mängijad pole ĂĽks asi. Mängijaprofiile on mitu, alates kõige elementaarsematest profiilidest, mis mängivad brauseris pealkirju; mängijad, kes eelistavad platvormimänge, millel pole tugevat graafikat; ja “hardcore” mängijad, kes soovivad kõiki uusimaid mänge väga detailselt taasesitada. Meil on Alienware, mis pakub kõige nõudlikumatele mängijatele ideaalset seadistust, ja nĂĽĂĽd toome uued G3 ja G5 Brasiiliasse, laiendades oma portfelli, et rahuldada enamikku Brasiilia mängijaid, kes soovivad kvaliteetset lõbutsemist ilma liiga palju kulutamata. ”

Leandro Venditti, Dell Gamingi tootejuht

Peale selle, et see on mõeldud mängijatele, Leandro lisage, et miks mitte ka kasutaja, kes valib G3 või G5 Sa ei taha lihtsalt mänge mängida, vaid redigeerida näiteks audiovisuaalset sisu. “Aastate jooksul oleme pĂĽĂĽdnud muuta oma tooted kasutajate vajaduste rahuldamiseks võimalikult paindlikuks”.

Delli G3 15 mängumärkmikul on mitu seadistusvõimalust

Dell G3 15 mängumärkmikul on mitu seadistusvõimalust (Pilt: Dell)

Delli G3 15 mängumärkmik

Keskendudes algtaseme mängijate turule, Dell G3 15 on märkmik, millel on mängijate agressiivsed disainiomadused, ühendades mustvalge versiooni siniste detailidega. Ekraan on 15,6-tolline IPS Full HD, millel on 220 nitti heledus ja pimestamisvastane funktsioon, pakkudes mitme serva ja intensiivse heledusega elamust.

Uued Dell G3 ja G5 sĂĽlearvutid saabuvad Brasiiliasse eripakkumisega

Leandro kommenteeris, et G joon 2019 see aasta on seadistamisvõimalus, mille saab kasutaja valida vastavalt oma vajadustele. SEE Dell G3 15näiteks kõige elementaarsemas versioonis koos Intel Core-i5 protsessor 9. põlvkond, videokaart NVIDIA GeForce GTX 1050 3 GB salvestusruum, 8 GB RAM ja 1 TB HD, mis võimaldab praeguseid mänge käitada 60 kaadrit / s. Kuid kui kasutaja eelistab, on võimalik valida mudel, millel on 128 GB SSD + 1 TB HD, Intel Core-i7 protsessor 9. põlvkond ja veel kahte tüüpi videokaardid: GTX 1650 4GB DDR5 Või GTX 1660Ti koos Max-Q disain ja 6 GB GDDR6.

Kui arvate endiselt, et vajate rohkem jõudlust, Dell G3 15 omab tehnoloogiat Mängu nihe, mis vaid ĂĽhe klõpsuga “Hoiatama” kaks suure jõudlusega integreeritud jahutit, mis võivad minna veel kaugemale, tagades videokaardi ja protsessori ĂĽlekoormuse – ja seda kõike mängust lahkumata. “Hea teha selgeks, et Game Shift ei ole ĂĽlekiirendatud. Isegi kui tehnoloogia on lubatud, on Dell G3 15 endiselt komponentidele ohutute standardite piires“, Ta lisas.

SEE Dell See sülearvuti sisaldab ka stereokõlareid ja helitehnikat Nahimic 3D. Mängijate jaoks optimeerib see tehnoloogia sisuliselt kõrvaklappidest väljuvat heli, mille tulemuseks on täiustatud 3D-keelekümblus, et saaksite öelda, kust vaenlane tuleb. Peale selle Nahimic 3D luua visuaalne helisaade Heli taasesitus, et ekraanil näidata ohtu.

SEE Dell G3 15 see on mõeldud stiilse mängija jaoks, sellel on helendav klaviatuur, millel on ühevärviline värv sinine ja esiletõstetud mängude tavalisemad klahvid, nagu WDSA. Lisatasu lisatasu tehnoloogia Alienware, seal on Alienware juhtimiskeskus, jaotur, mis on loodud teie mängukogemuse parandamiseks. Iga mängu jaoks on võimalik kalibreerida konkreetseid juhtnuppe, hallata kõiki mänge ühes teegis ja aktiveerida akuhalduse seaded.

Nupp Game Shift suurendab topeltpuhvreid, pakkudes suuremat mängu jõudlust

Nupp Game Shift suurendab topeltfänne, pakkudes suuremat mängujõudlust (Pilt: Dell)

Kõik mängijad eelistavad viivituste vältimiseks stabiilsemat ühendust ja Dell G3 15 toob lisaks tehnoloogiale rea ühendusvõimalusi RJ45 Ethernetiga, WiFi-ga SmartByte, mis seab visuaalse sisu esikohale, et pakkuda katkematut voogesitust. Sisendit ei loeta USB-C SuperSpeed, HDMI 2.0 sisend 4K ja USB-C monitoride toega Alt-režiimi DisplayPort aastani 1650 ja üle selle.

Lõpuks on sülearvuti aku kiire laadimisega 51WHr, hoides sülearvutit kauem elus.

Delli G5 15 mängumärkmik

“Toome Dell G5-sse mitu tehnoloogiat, mida varem leidus ainult Alienware’i tootesarjas, võimaldades rohkematel mängijatel nautida täielikumat mängukogemust.”

Leandro Venditti, Dell Gamingi tootejuht

Peal Dell G5, kõige võimsam mudel G joon 2019, on ekraan vaikimisi 300 nitti, mille tulemuseks on palju suurem värvitruus kui tavalisel ekraanil. Mängijatele suunatud ekraanil on 144Hz reageerimisaeg, mis muudab fps-laadseid mänge erinevaks Fortnite, PUBG ja Call of Duty. Teiseks LeandroSee 15,6-tolline Full HD + ekraan on lähemal 24-tollisele ekraanile, mida turniiridel kasutatakse.

“300 nitti eredus 15,6-tollisel ekraanil sobib 24-tollise turniiriekraaniga,” ĂĽtles Leandro (Pilt: Dell)

Erinevalt G3, G5 omavad tsoonipõhist RGB-klaviatuuri, mida varem leidsite ainult seadetest Alienware, et igaühte neist on võimalik iga mängu jaoks konfigureerida, välja arvatud elegantse välimuse säilitamine.

Konfiguratsiooni osas on hea uudis see G5 seda saab osta ka mitut tüüpi konfiguratsioonides. See tähendab, et on olemas valikud, mis algavad protsessorist Intel Core-i7 9. põlvkond ja videokaart NVIDIA GeForce GTX 1660 6GB GDDR6 ja läheb võimsama mudeli GeForce RTX 2060 juurde koos 6GB GDDR6-ga. RAM-i võimalused on 8 GB ja 16 GB ning seal on konfiguratsioon 256 GB SSD + 1 TB HD-ga.

Delli G5 15 konfiguratsioon on arenenum

Täpsem Dell G5 15 konfiguratsioon (Pilt: Dell)

Uudsus võrgus G5 on tehnoloogia saabumine Kiire jälgimine Brasiilias kaasaskantavates mängumärkmikutes tänu graafikakaartidele GeForce RTX 2060. Tehnoloogia vastutab mängu valgustuse parandamise eest, muutes mängu realistlikumaks. Kui soovite teada kõike tehnoloogia kohta, millel on kõik mängude tuleviku jaoks, vaadake meie pühendatud artiklit Kiire jälgimine.

SEE Dell välja arvatud tehnoloogia Mängu nihe telefonis G5, kuid kahe suure jõudlusega ventilaatoriga koos tugeva tehniliste näitajatega on palju jõudlusgarantiisid. Vaatamata sellele stereohelisüsteem koos tehnoloogiaga Nahimic 3D siin ka pealegi Alienware juhtimiskeskus juhtnuppude kohandamiseks ja mängude haldamiseks.

Aku ja täielikumad ühendused Dell G5 15. Autonoomia on suurenenud 60WrH-ni ja sellel on port MicroMedia / SD 2 ühes, USB 3.1, HDMI 2.0, Mini DisplayPort, Ethernet, DisplayPort USB-C ™ -ga / Thunderbolt USB-C-ga, USB 3.1 koos PowerShare ja kõrvaklappide pesa.

Dell tähistab 20 aastat Brasiilias eripakkumisega

Ja tähistamaks 20-aastast kogemust Brasiilias, Dell kuulutas välja eripakkumiste sarja enam kui 250 tootele, alates lauaarvutitest, märkmikest ja tarvikutest kuni uuteni G-mängijate rida 2019. Allahindlused võivad tõusta kuni 1800,00 dollarini. See kampaania kestab 11. augustini, mis langeb kokku isadepäeva nädalavahetusega. Miks mitte astuda sammu ja vaadata ka meie eriartiklit? Nii saate otsustada, mida osta isale kingituseks, et osta see unistuste kingitus oma isale. Vaadake meie artikleid:

Mida arvate uuest mängumärkmikust Dell? Jäta see kommentaaridesse ja kasutage kindlasti spetsiaalseid kampaaniaid!

Dell G3 15 tehnilised andmed (kõige põhilisem konfiguratsioon)

Ekraan 15,6 “Full HD pimestamisvastane, taustavalgustusega ääristeta disain, 220 nitti heledus
Protsessor ja videokaart Intel® Core i5-9300H (2,4 GHz kuni 4,1 GHz, 8 MB vahemälu, 9. põlvkond) NVIDIA GeForce GTX 1050 koos 3 GB GDDR5-ga
Ladustamine 1TB HD
Klaviatuur Sinine taustvalgus (ingliskeelne paigutus)
Ăśhendus 1 Ă— 1 WiFi ja Bluetooth 802.11ac
Ladustamine RAM: 8GB (2x4GB), DDR4, 2666MHz
Trumm 3 rakku, 51 Wh aku (integreeritud)
AINULT Windows 10
Värv Mustvalge siniste aktsentidega
Hind Alates 4819 R $

Dell G5 15 tehnilised andmed (kõige põhilisem konfiguratsioon)

Ekraan 15,6 “Full HD pimestamisvastane, tagantvalgustusega 300 nitti sujuv disain
Protsessor ja videokaart Intel Core i5-9300H (2,4 GHz kuni 4,1 GHz, 8 MB vahemälu, 9. põlvkond) NVIDIA GeForce GTX 1650 koos 4 GB GDDR5-ga
Ladustamine Kaks 128 GB tahkis-draivi (SSD) 1TB (5400 RPM) kõvaketast (HDD)
Klaviatuur RGB taustvalgus (ingliskeelne paigutus)
Ühendus Dell Wireless ™ 802.11ac + Bluetooth 4.1 võrgukaart, kaheribaline (2,4 GHz / 5 GHz)
Ladustamine 8 GB (2×4 GB), DDR4, 2666 MHz
Trumm 4 rakku, 60Wh aku
AINULT Windows 10
Värv must ja valge
Hind Alates 6 220 R $