Uued Google Play mängud lekivad Google I / O esiküljel

Ameerika veebisaidi, Android Police’i Google Play poe uusima APK (Android-sĂĽsteemifail) kaudu saadud teabe kohaselt käivitab Google uue teenuse: Google Play mängud …

Ameerika veebisaidil saadud teabe kohaselt Androidi politsei APK kaudu (süsteemifailid Android) uusim pood Google Play, Google käivitab uue teenuse: Google Play mängud.

Uudsus saabub võistlema mängukeskusega Apple, esitleb mängusisest vestlusfunktsiooni, otsides mängijaid mitmikmängudes osalemiseks ning edusammude ja skoori salvestamiseks pilves (viimast, mida tahavad kõige rohkem tahvelarvutites ja nutitelefonides mängida soovivad mängijad). Alloleval pildil on uus teenuseikoon – juhtkangi – ja võimalus saada mänguteatisi:

Rakenduse installifailid Google Play mängud taastunud Androidi politsei on peamine pakett, mida rakenduse värskendamiseks kasutatakse Android, näitab, et need ressursid tuleb platvormil rakendada, kuigi neile pole süsteemis veel juurdepääsu. Seega on väga tõenäoline, et teenus on osa uudistest, mis kuulutatakse välja järgmisel nädalal Ameerika Ühendriikides San Franciscos Google I / O ajal.