contador gratis Saltar al contenido

Uued rakendused nutitelefoni installimiseks

Uued rakendused nutitelefoni installimiseks

Sel nädalal on nutitelefonis proovimiseks erinevaid rakendusi. Lõbusate maalimismängude ja hiina keele õpetamiseks mõeldud rakenduste vahel on tähelepanu keskpunktis liitreaalsuse rakendus, mis võimaldab jalanõude veebipõhiseks ostmiseks teie suu suurust mõõta.

Teisest kĂĽljest, kui olete fotograafia entusiast, on uus rakendus, mida filtritega “mängida”. Vaadake kõiki selle nädala rakendusi allpool.

Image Blur: rakendus neile, kellel pole kahekaameralist nutitelefoni (või rohkem)

Nn hägusus on juba tuntud funktsioon, kuid tõsi on ka see, et see ei vaata kõiki nutitelefone. Ja nendel juhtudel on rakendusi, mis aitavad efekti luua.

SEE hämarvõi tausta hägususe saab saavutada kohe, kui telefon integreerib süsteemi mitme kaameraga või kasutab selliseid rakendusi nagu Image Blur Editor Unlimited.

Sellisel juhul toimib see justkui filtrina, põhjustades osa valitud fotost fookusest väljas, sõltuvalt valitud intensiivsusest.

Loojate sõnul on rakenduse taga tehisintellekti süsteem, mis pakub kõnealuse foto täiustamiseks mitmeid väljaandeid.

Image Blur Editor Unlimited ilmus umbes kuu tagasi Play poest, mis oli saadaval seadmetele, mis käitavad operatsioonisüsteemi Android 4.2 või uuemat versiooni. See on tasuta rakendus, kuid (piisava) reklaamiga.

Õpi hiina, jaapani ja korea tähemärki Drops Scriptiga

Väikeste mängude ja illustratsioonide kaudu õpetab rakendus kasutajaid lugema ja kirjutama tähti ja tähti uues keeles.

Rakenduse Drops Scripts eesmärk on õpetada kasutajaid uues keeles lugema ja kirjutama. Selles rakenduses saate õppida hiina tähemärke, korea tähestikku või jaapani kirjutamissüsteemi, kasutades minimalistlikke illustratsioone ja minimänge.

Drops Scripti tootjad väidavad, et kuna tegemist on tohutult piltidele keskendunud rakendusega, seostavad kasutajad tähemärke ja tähti otse nende hääldusega. See lihtsustab protsessi, muutes selle kiiremaks ja tõhusamaks.

Seansid on piiratud viie minutiga, eesmärgiga pakkuda kiiret ja intuitiivset õppimist. Samal ajal on eesmärk kasutada igapäevaste harjumuste loomiseks lühikesi seansse, ilma milleta sellist tööriista peetakse ebaefektiivseks.

Iga Drops Scripti tähe või tähemärgiga kaasneb kvaliteetne heli, mille on salvestanud hääle spetsialistid igas keeles. See rakendus on saadaval iOS-i jaoks, App Store’is ja Androidile Google Plays.

Tähelepanu mehed: rakenduse kaudu “kaalust alla 30 päevaga”

Või vähemalt on selle rakenduse pealkiri, mis loodab olla maagiline, tuues kellegi õllekõhu alla.

Ehkki kaalulangetamiseks pole maagilist ideed, on peale “suu kinni panemise” distsipliin toidu ja liikumise osas keha vormis hoidmiseks väga oluline. Ettevõte Leap Fitness Group on spetsialiseerunud rakendustele, mille eesmärk on treenida ja aidata kasutajatel kaalust alla võtta, kodust lahkumata. Sel eesmärgil on rakendus “Kaalust alla 30 päevaga meestele” pĂĽhendatud kõhurasvast, liigsest rinnarasvast vabanemisele ehk kasutajale kõhu alt ilusate “rehvide” eemaldamisele.

Rakendus pakub 30-päevast plaani ja kasutajad peavad kulutama ainult 5–10 minutit päevas, et „kaalust alla võtta ja vormis püsida“. Mõeldes ülekaalulistele ja liigeseprobleemidega kasutajatele, pakub see rakendus vähese mõjuga võimalust. Rakenduse kirjelduse kohaselt kaob harjutustega vajadus kasutada seadmeid, rasva kaotamiseks ja lihasmassi suurendamiseks kasutatakse ainult kehakaalu.

Rakendus jälgib kasutaja edusamme, näitab graafikus nii kehakaalu languse kui ka kalorite põletamise arengut. Samuti on kolm raskusastet, et rahuldada mitte ainult algajaid, vaid ka kõige kogenumaid. Need harjutused on loodud professionaalsete füüsiliste treenerite poolt ja nende eesmärk on aidata kasutajal töötada oma individuaalses kehapiirkonnas, millele rakendus on suunatud.

Rakenduse saate tasuta alla laadida Androidi ja iOS-i versioonidest.

KITS: liitreaalsuse rakendus, mis võimaldab teil kingi proovida enne nende ostmist

Liitreaalsuse süsteem asetab teie kingad, sealhulgas mudelid, mis pole veel turule jõudnud.

GOAT on tennisepood, mis on mobiilimaailma juba ammu vallutanud. Brändi rakendus on klassikaline, vähemalt kingafännide kingade puhul, kuid nüüd sisaldab rakendus lisaks kommertsplatvormile ka liitreaalsuse funktsiooni, mis võimaldab tarbijatel jalanõusid proovida, enne kui nad neid isegi ostavad.

GOAT rõhutas ka seda, et kasutajad saavad süsteemi kasutada tossudega, mida pole veel isegi turule pandud. Idee on anda tarbijale garantii, et ta saaks mitme mudeli tellimisel kindel olla.

tek kits “data-title =” tek kits – uus rakendus nutitelefoni installimiseks – SAPO Tek “> kits tek

Esimesed tossud, mis AR GOATi platvormi jõudsid, on Mocha Travis Scott x Air Jordan 1 Retro OG ‘, mida on olnud võimalik proovida sellel kolmapäeval, 8. mail. Selle funktsiooni kasutamiseks peavad iOS-i kasutajad rakendust oma kodulehe kaudu värskendama. Androidis on tossusid võimalik vaadata liitreaalsuses iga mudeli tootelehe kaudu.

Tuleb märkida, et GOAT on kasutatud jaemüüjate segmendis üks suurimaid kaubamärke. Veebruaris investeeris Footlocker ettevõttesse 100 miljonit dollarit. Praegu on rakendusel umbes 12 miljonit kasutajat ja 150 000 aktiivset müüjat.

See rakendus on saadaval iOS-i ja Android-i jaoks.

Majavärv: Selles mängus on maja värvimine mõistatus

Kui otsite aja veetmiseks mängu, võib see seinte värvimise puzzle olla teie võimalus.

Eesmärk on lihtne: ole maalija nii kaua kui soovid. Täpsemalt peate värvima mõne maja välisseinu ja seda ilma stressita.

See ĂĽlesanne lahendatakse mõistatusega, mille kohustus on läbida tĂĽhja ruumi jätmata. Näete, et aknad ja arhitektuursed projektsioonid toimivad “veergudes” täidetavate ruumide “kontaktpunktidena”.

Võite minna juba maalitud kohtadest mööda ja tulemus peegeldab lõppkokkuvõttes jõudlust. Tasemete ĂĽletamisel kogute “kalliskive”, mis võimaldavad teil hiljem oma linna ehitada.

House Paint on reklaamidega tasuta ja saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele.