Uued Zeddi ja Jasmine Thompsoni klipid on kõik Maci ekraanil

Sel pandeemia ajal oleme siin palju rääkinud lavastustest, mis hakkavad iPhone’i filmima nende saatejuhtide ja näitlejate kodudest. Aga duo uus klipp Zedd ja Jasmine Thompson otsustas minna sammu edasi: kõik videotegevused “Naljakas” toimub Maci ekraanil.

Ehkki Apple’il pole selle loo peal sõrme (näib), võiks klipp olla isegi Apple’i teenuste reklaamiks: veidi vähem kui viie minutiga suhtlesid kaks artisti eemalt ja tegid koostööd uue loo loomisel, kasutades rakendust meeldimisi. postitus, Safari, Võta ĂĽhendust ja Fotokabiini.

See ei tähenda, et paar oleks täielikult Apple’i mänguaias Chrome See on Suurenda osales ka videos. Teisalt, kui Jasmine teatud ajahetkel arvuti lahti jätab, paistab Maci taaskäivitamisel ekraani keskosas silmatorkavalt silma Apple’i logo. ?

Muusika ei pruugi kõigile meeldida, kuid ei saa eitada, et lõpptulemus on suurepärane: muusika sünkroniseerub ekraanil olevate sündmustega ja video tõlgib hästi seotustunde, mida sel isolatsiooni hetkel võib pakkuda ainult virtuaalne keskkond.

Kas sulle meeldib see?

Loopi kaudu