Uuel iPhone’il on spetsiaalne riistvara, et minimeerida kahjustatud aku jõudluse kadu

Nagu me siin veebisaidil näitasime, iOS 13 kasutab nĂĽĂĽd masinõpet, et optimeerida iPhone’i akude laadimist ja pikendada nende eluiga. See kehtib kõigi uue sĂĽsteemiga ĂĽhilduvate põlvkondade kohta, kuid uus riistvara toob midagi muud.

Apple märkis uues tugiartiklis ise iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max neil on spetsiaalne riistvara, et minimeerida kahjustatud aku jõudluse kadu. Kuidas see praktikas töötab, on aga mõistatus.

Fakt on see, et nende seadmete akutarvet jälgitakse nüüd pidevalt, et operatsioonisüsteem saaks arukalt riistvararessursse suunata ja raiskamist vältida.

Kuid imesid pole: teatud aja möödudes (1-2 aastat või kauem, olenevalt kasutamise intensiivsusest) ja / või tsĂĽklite arvust akul väheneb terviseprotsent ja järk-järgult mõjutab seadme toimivust – kuni aku uuega asendatakse , see on.

XS, XS Max ja iPhone XR on piiratud

Alustades homme ilmuvast iOS 13.1-st, paigutatakse iPhone XS, XS Max ja XR seadmete hulka, millel võib olla piiratud jõudlus, kui operatsioonisüsteemi jälgides tuvastatakse vigane aku.

Need mõõtmised, nagu Apple tohutu aku vaidluse ajal selgitas, takistavad iPhone’i ootamatut krahhi või taaskäivitamist mõne tipptulemuse tõttu, millega teie aku ei pruugi hakkama saada.

Pidage meeles, et see funktsioon rakendub alles pärast esmakordset juhtumit seadme rikkis aku tõttu (tavaliselt 80% või vähem) ja selle saab keelata, kui kasutaja seda eelistab.

9to5Maci kaudu, The Verge