RAÄŚUNALNIK

Uuel iPhone’il võib kahepoolse juhtmeta laadimise tõttu olla suurem aku

Võib-olla olete siit lugenud MacMagazine huvitava funktsiooni kohta, mis levib kogu tööstusharus (Huawei, Samsung jne) ja mis peaks andma ruumi iPhone 2019-le: kahepoolne traadita laadimine. Mida see tähendab? Lihtne, nii nagu saate praegu oma iPhone’i laadida, asetades selle Qi standardiga ĂĽhilduvale alusele, võite oma Apple Watchi või uue AirPodi korpuse asetada selle tulevase iPhone’i tagakĂĽlje peale ja laadida lisaseadet ĂĽhes kaubas.

Galaxy pungad koos S10-gaGalaxy pungad laadivad Galaxy S10 tagakĂĽljel

Selle funktsiooni saabumine on vaieldamatult kindel, sest kuulsaim analĂĽĂĽtik Apple’i maailmas, Ming-Chi Kuo, on see, kes levitab seda sõna. Ja täna on ta tagasi, lisades veelgi teavet tulevase nutitelefoni kohta.

Investoritele mõeldud märkuses ütles Kuo, et Compeq vastutab patareide tarnimise eest; STMicro vastutab kahesuunalise juhtmeta laadimiskontrolleri tarnimise eest.

Kuid hea uudis meile, lõpptarbijatele, on see, et selle uue funktsiooni (kahepoolne traadita laadimine) tõttu peaks iPhone olema varustatud suurema akuga, kui see praegu on – midagi, mida Apple’i uutes toodetes on raske näha, sest traditsiooniliselt optimeerivad ettevõtted komponente. muud (näiteks kiibid) ja vähendavad lõpuks aku fĂĽĂĽsilist suurust (kuid kasutavad siiski sama aega).

Kuo sõnul võib järeltulija iPhone XS Maxi (3175mAh) aku tõusta 10-15%, järeltulija XS (2658mAh) aku aga 20-25%! Kõige ebasoodsamas olukorras on iPhone XR (2942 mAh), kasvades kuni 5% – arvestades siiski, et tänapäeval on kõigi kõigi turule lastud iPhoneide seas parim akude / kulude suhe, on mõistlik seada prioriteediks XS ja XS järeltulija Maks.

Las iPhone pakub välja kõigi aegade parima aku! ⚡️?

MacRumorsi kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH