Uuel MacBooks Airil võib olla Retina ekraan, protsessor “Kaby Lake” ja madalam hind

Apple värskendas hiljuti oma professionaalsete märkmike sarja (?), Kuid MacBook Odavamad on juba mõnda aega uuendamist vajanud. Noh, selle mööda kuuluva kuulujutu järgi Economic Daily News [Google Tradutor], ootamine võib olla möödas – aga võib-olla mitte nii, nagu ootate.

Ajalehe teatel kavandab Apple uut versiooni Macbook Air isegi odavam kui praegu, madalama hinnaga 1000 dollarit. Selle uue põlvkonna suur uudis on Retina 13 kuvari lisamine praegu kasutatavate madala eraldusvõimega paneelide asemele – mida ajalehed aga kindlalt ei ĂĽtle, on see, kas seda uut liini nimetatakse ka edaspidi „MacBook Airiks”, kui see saab olema uus MacBooki mudel. või midagi muud täiesti.

Kahtlus on asjakohane, sest kirjelduse järgi on mudelil (või mudelil) kahe joone omadused.

Fakt on see, et kogutud teabe kohaselt valib Apple võimalike uute masinate varustamiseks Inteli „alampõlve“ protsessorid. “Kaby järv”, mis käivitati eelmise aasta teisel poolel. Sel juhul pole “valik” õige sõna, sest Apple on põhimõtteliselt sunnitud selle põlvkonna protsessorid kasutusele võtma protsessorite viimaste viivitustega. “Kahurijärv”, mis saabub alles 2019. aasta lõpus.

Kuid uue põlvkonna protsessorid võivad tuua uuematele masinatele märkimisväärseid eeliseid võrreldes praeguse MacBooks Airiga – ja suurema hĂĽppe võrreldes 12-tollise MacBooks Retina-ga, mis kasutab madalpinge kiipi. Põlvkond “Kaby järv” sisaldab neljatuumalisi i5 ja i7 kiipe, baaskiirusega vahemikus 1,6GHz kuni 1,9GHz ja Turbo Boost vahemikus 3,4 GHz kuni 4,2 GHz, samuti integreeritud Intel UHD 620 graafika.

Ootame järgmised paar kuud, et näha, kas see ennustus vastab tõele. See oleks hea uudis, oleks … aga kas Apple kutsub tõesti nii palju oma arvutisse? Et näha.

AppleInsideri kaudu