Uuendage oma Nokia uuele Belle (Symbian) versioonile

Uuendage oma Nokia uuele Belle (Symbian) versioonile

NĂĽĂĽd saab Nokia N8, Nokia E7, Nokia C7 ja Nokia E6 nutitelefone uuendada Symbiani uue versiooni nimega Belle. Uuenduse saab teha arvuti kaudu, kasutades Nokia Suite 3.3 programmi, USB-ĂĽhenduse kaudu arvutiga ĂĽhendatud seadmega. Praegu saavad operatsioonisĂĽsteemi aktsepteerida ainult lukustamata seadmed. Lisaks nimetatud seadmetele on Nokia 701 standardvarustuses Nokia Belle. Varsti saab operatsioonisĂĽsteemi värskenduse ka Nokia algtaseme nutitelefon Nokia 500 …

Nutitelefonid Nokia N8, Nokia E7, Nokia C7 ja Nokia E6 saab nüüd uuendada Symbiani süsteemi uueks versiooniks, tuntud kui Belle. Uuenduse saab teha arvuti kaudu, kasutades Nokia Suite 3.3 programmi, USB-ühenduse kaudu arvutiga ühendatud seadmega. Praegu saavad operatsioonisüsteemi aktsepteerida ainult lukustamata seadmed. Peale nimetatud seadmete Nokia 701 on Nokia Belle standardvarustuses. Seda Nokia 500, Nokia sisenev nutitelefon, saab peagi ka operatsioonisüsteemi värskenduse.

SEE Nokia Belle toob lisaks visuaalsetele värskendustele rea uusi asju ja täiustusi lihtsama, kiirema ja intuitiivsema liidesega. Rakenduste, otseteede ja vidinate korraldus on ümber töötatud, et muuta käsitlemine praktilisemaks. Avakuva, mis on nüüd kuuene, on saanud värskenduse, et tuua teie kõige enam juurdepääsetavad üksused kiiremini. Varem külgsuunas olevaid otseteid saab nüüd vabalt seada. Vidinad nagu muusikapleier, raadio, kell või sotsiaalmeedia olek on samuti uue ilme saanud.

Avakuval on välja töötatud peamiste otseteedega teavitusriba. Sissetulevatele sõnumitele, vastamata kõnedele ja ootel olevatele toimingutele juurdepääsemiseks libistage sõrme ülevalt alla, ekraani ülaosast. Selle funktsiooni kaudu on võimalik ka olulisi funktsioone nagu Bluetooth, Wi-Fi / WLAN või andmesidevõrk kiiresti sisse ja välja lülitada.

Seadme menüüsse sisenemisel on nähtavad muud muudatused. Rakenduste vaatamiseks on uus kontseptsioon: erinev varasematest versioonidest, kus allalaaditud sisu asus kaustades, mida nimetatakse rakendusteks, kuvatakse need nüüd peamenüü ekraanil. interneti lehitseja Nokia Belle see omandas ka uue liidese, millel on optimeeritud menüüd ja dünaamilisem ning hõlpsasti kasutatav lehehaldus.

Osana strateegilisest partnerlusest Rumeeniaga Microsoft, Nokia Belle esitab ka rea ​​tootlikkusrakendusi. Microsoft® Lync ™ 2010 Mobile, Microsoft® PowerPoint® Broadcast, Microsoft® OneNote ™, Microsoft® Document Connection, Microsoft® Office Mobile ™ ja Microsoft® System Center ™ on rakendus, mis pakub kogu tootlikkuse tuge ja on saadaval allalaadimiseks ja installimiseks kasutajatele, kes värskendavad oma seadet Nokia Belle.