Uuenduslikud riiklikud projektid saavad nĂĽĂĽd ĂśRO auhindadele kandideerida kuni 15. juunini

ÜRO loodud rahvusvaheline algatus World Summit Awards (WSA) eristab igal aastal kõige innovaatilisemaid kohalikke digiprojekte ja -lahendusi. Selle auhinna 2020. aasta väljaande riiklik taotlus on juba avatud kõigile ideedele, millel on tugev mõju ühiskonnale, olgu selleks rakendused, veebisaidid, mängud või interaktiivsed lavastused.

Osalemiseks peavad kandidaadid registreeruma WSA Portugal platvormil 15. juuniks. Osalejad saavad võistelda ühes kaheksast kategooriast, hõlmates selliseid valdkondi nagu tervis, haridus, turism, kaubandus ja sotsiaalne kaasatus.

World Summit Awards Portugal “data-title =” World Summit Awards Portugal – Uuenduslikud riiklikud projektid saavad nĂĽĂĽd taotleda ĂśRO auhindu kuni 15. juunini – SAPO Tech “> Portugali maailma tippkohtumise auhinnad

Parimaid projektivalikuid koordineerib Portugali kommunikatsiooni arendamise assotsiatsioon (APDC). Esimest korda kandideeritakse kõik valitud projektid, milles osalejad on alla 26-aastased, automaatselt Euroopa noorte innovaatorite auhinnale.

Rahvuslikud ideed on eelmistes väljaannetes esile tõstetud ja mõned projektid on tunnistatud maailma parimate hulka. 2019. aastal valiti WSA nimekirja neli Portugali algatust. Rakendus meuParlamento.pt, mis lõi vabariikliku assamblee täiskogu virtuaalse versiooni, oli üks võitjatest kategoorias Valitsus ja kodanikud.

CityPoints Cascaisi tunnustati ka 2017. aastal ÜRO auhinna ja SnapCity poolt. Cascaisi koja poolt välja töötatud CityPoints edendab kodakondsuse häid tavasid ja tunnustab kodanikke, kes panustavad aktiivselt kohaliku jätkusuutlikkuse saavutamisse ja kellel on hasartmängude süsteem, mis pakub juurdepääsu kohalike partnerite teenuste ja toodete vautšeritele.

Rakendus SnapCity võimaldab reisijatel säästa aega ja parandada oma reisikogemust, samas kui elanikud saavad juurdepääsu täiendavale sissetulekule, jagades oma teadmisi ja kirge selle linna vastu, kus nad elavad, lahenduses, kus mõlemad pooled saavad teenida.