Uurige Internetist, kus teie seade asub, leidke rakendus Minu iPhone

Kohutav tunne on, kui meid varastatakse või kaotame oma väärtusliku iPhone’i. Ja seda silmas pidades pakub Apple selle probleemi lahendamiseks suurepärast teenust.

Meeldib iPhone OS 3.0 ja tellige MobileMe (R $ 229.00 aastas) on võimalik kasutada Leidke minu iPhone (Leidke minu iPhone), et teada saada, kus teie seade asub.

Leidke minu iPhone

Selle funktsiooni abil saate kaardil teada oma iPhone’i täpse asukoha, lisaks sellele, et saate sellele sõnumeid saata ja isegi kõik andmed kustutada.

Sellel teenusel võib olla kahte tüüpi utiliite. Kui seade on kadunud või varastatud.

Kujutage ette, et kaotasite oma iPhone’i ja te ei tea enam, kuhu olete selle unustanud: kontoris, bensiinijaamas või pagariäris, kus peatusite piima ostmiseks. Kui teil on MobileMe konto, saate täpselt teada, kus see asub, ja naasta oma kohale, et seda leida. Kaardid, millele pääseb juurde igast Interneti-brauserist, võivad anda teile võimaluse ja blokeerida nende asukohad. Samuti saate oma telefonile saata sõnumi, paludes selle leidnud heategevusorganisatsioonil tagastada.

Leidke minu iPhone

Või oletame, et olete segane ja kaotate telefoni oma majas. Olete kõike otsinud ega leidnud midagi. Kuidas teha? Sama teenuse kaudu saate oma seadmesse saata sõnumeid, mis väljastavad signaali, mida saab kuulda kaks minutit (isegi kui see on vaigistatud). Piisab sellest, kui juhindute heli sel määral.

Leidke minu iPhone

Kuid kujutagem ette, et juhtub halvim: teie iPhone varastatakse. Mida teha Kuna sõnumid pole selles osas eriti tõhusad, saate teha kahte asja. Kõigepealt tehke kindlaks, kus varas on. Teiseks saatke käsk kõigi seadmes olevate andmete kustutamiseks. Seda saab teha ka mis tahes brauserist ja see pole protsess, mida ei varas ega keegi teine ​​ei saa peatada. Järgmine kord, kui selle taastate, taastage lihtsalt oma iTunes’i varukoopia ja kõik on tagasi nagu varem.

Leidke minu iPhone

Kuid seda alternatiivi tuleks teha viimase abinõuna, sest kui kõik on kustutatud, ei registreerita teie seadet enam MobileMe’is ja te ei leia seda enam.

Muidugi, kui te ei hoolitse enda eest, võivad need teenused teie vastu pöörduda. See võimaldab kellelgi täpselt teada, kus te olete, ja seega rohkem, kui teil on soovitatav säästa alati salaja Teie MobileMe parool, kuna see on armukadedale abikaasale / naisele / tüdruksõbrale / poiss-sõbrale ja kontrollerile taldrikutäis.

Kuna privaatsus on üks kodanike põhiõigusi, on funktsiooni seadetes võimalik välja lülitada otse seadmest.

Leidke minu iPhone

Teenus MobileMe makstud, kuid saate 60 päeva jooksul tasuta kasutada kõiki selle funktsioone, sealhulgas käesolevas artiklis kirjeldatud funktsioone. Selleks peate esitama oma rahvusvahelise krediitkaardi andmed. Enne 60-päevast prooviversiooni ei võeta teie kontolt midagi. Kui te ei soovi jätkata, tĂĽhistage teenus enne tähtaega. Nädal enne lõppu saadeti teile Apple’i kiri.