Uurige, millises lennujaamas teie telefoni aku otsa sai

Maailmas, kus me sõltume alati mobiilseadmetest, ei saa me endale lubada aku tühjenemist. Täna on reisijaid, kes reisivad ilma tööasjadeta või lihtsalt veetmise ajal pardale mineku järjekorras või reisi ajal, kui kohvrites pole vähemalt ühte või kahte vidinat.

See reaalsus on tekitanud nõudluse energiapunktide järele avalikes kohtades, kus inimesed on sunnitud aega veetma, näiteks lennujaamades, kuid kõigil pole selleks parimat reageerimist.

Reisiveebisaidi Kayak analüüs analüüsis tegelikkust Euroopa lennujaamades ja leidis, et viie väljumisterminali vahel on 3050 müügikohta, pakkudes Heathrow jaoks ühte väljundit kahe reisija kohta, muutes selle Euroopa mandri kõige täiuslikumaks lennujaamaks.

Teine on Poolas asuv Varssavi Chopin, kus kõigis väljumispiirkondades on saadaval 3000 müügikohta. Ja esikolmiku lõpetas Moskvas asuv Šeremetjevo, kus oli 1500 müügikohta kasutajate teenindamiseks.

Võttes arvesse, et kõigis lennujaamades ei toimu ühesugust liiklust, on uuringu kõige olulisem ja analüütilisem näitaja reisijate osakaal väljundite arvus, garanteerib promootor.

Teised Euroopa lennujaamad, mis said samuti selle uuringu tulemustes positiivse tulemuse, on MĂĽnchen, kus on 1464 mĂĽĂĽgikohta ja 1196 USB-laadimispunkti; 1040 mĂĽĂĽgikohaga Barcelona; ja 800 energiapunktiga Frankfurt.

Kuid mitte kõik lennujaamad ei ole osutunud tarbijate nõudluseks laadimispunktide järele: Marseille’s on reisijatele elektrienergiaga varustamiseks ainult 100 pistikupesa ja kuus USB-pistikupesa; Hamburg pakub ainult 77 pesa ja 48 USB-porti ning Bologna ei lähe kaugemale 28 pesast, mis lisab 32 USB-porti.