IGRE

Uuring: Apple rahuldab kliente kui brändi, kuid Samsung pakub seadmetele rohkem

Oleme siin arutanud mõningaid tulemusi Ameerika klientide rahulolu indeks (ACSI), uuring, milles hinnatakse Ameerika tarbijate rahulolu nutitelefonidega.

2015. aastal seda Apple seotud Samsung nimekirja ülaosas 80 punktiga 100st. Sel aastal olid matšid jätkuvalt ägedad, kuid Lõuna-Korea meeskond püsis paigas (80), samas kui Apple võitis teise koha, garanteerides esikoha.

ACSI kaubamärk 2016ACSI 2016: bränd

ACSI andmetel on Apple ainus suur kaubamärk, mis näeb klientide rahulolu kasvu, mis võib olla tingitud 2014. aastal iPhone 6 ja 6 Plus-ga kaasnenud ekraaniparandustest. Apple ei saanud aga palju tähistada, sest Lõuna-Korea ei teinud nalja ja õnnestus Koreas olla kolm oma mudelit Viis parimat nimekirjast, jõudes isegi esimesele kohale.

2016. aasta ACSI mudelACSI 2016: mudel

Kuidas saate aru 9 kuni 5 Mac, on huvitav märkida, et selle mudeli loendis on esimesed neli kohta hõivatud nn “phablettidega”. Tundub, et hiiglased on vallutanud personali maitse, kuid tunnistan, et tahaksin teada, kas iPhone SE järgmisel aastal sellesse nimekirja ilmub.

Kasutajate viidatud tegurid olid kirjutamise ja helistamise lihtsus ning nende kalduvus hõlpsasti navigeeritavale kujundusele, tarkvara funktsioonidele ja menüüdele. Oh, ja muidugi, kõige hullem tulemus on trummidel, eks? Ükskõik mis seadmest, alati tuleb ette kaebusi. Ehkki igal aastal näib see paremaks muutuvat, ilmnevad igal aastal uued funktsioonid, mis kurnavad seadme eluiga.

Teave ACSI 2016 kohta saadi Ameerika Ühendriikides 5.-31. Märtsini 12 710 tellijaga tehtud e-intervjuudest.

[via CNET]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH