Uuring: Ligikaudu pooled iPhone'i omanikud ei ole iCloudis isiklike andmete hoidmiseks eriti mugavad

Uuring: Ligikaudu pooled iPhone'i omanikud ei ole iCloudis isiklike andmete hoidmiseks eriti mugavad

Just sel nädalal oleme avaldanud neli postitust, mis räägivad digitaalsest turvalisusest (jah, ma läksin teile seda ütlema), mis võib meile märku anda, et teema on senisest populaarsem nii Snowdeni, WikiLeaksi kui ka NSA (ja nüüd ka CIA) päevil. ka ilmselt). Selle tehnika puhul keskendume üks sekund seadmele, mis võib täna meie kohta kõige isiklikumat teavet talletada: nutitelefon.

Miljoni dollari küsimus siin: kas te usaldate seda (ja sellega seotud teenuseid) oma andmete ja teabe kaitsmiseks? Või korrake, kui arvame, et asume Apple'i maailma käsitleval saidil: usaldate teid iPhone ja sisenege iCloud?

Need on küsimused Sidur, IT-valdkonna ärikonsultatsioonifirma, tegi USA-s 1100 nutitelefoniomaniku valimi. Ja arvake ära, vastus pole Apple'i jaoks just kõige julgustavam: selgub, et üle poole vastanutest Teil puudub täielik usaldus iPhone'is ja ettevõtte pilveteenustes.

IPhone'i ja iCloudi töökindluse uuring

Esimene küsimus on üldisem, selle kohta, mida kasutajad arvavad iPhone'i enda turvalisusest. Sel juhul, 41% vastajad ütlesid, et nad nägid Ma nutitelefoni kui "väga turvalist" seadet, 35% peab seda "üsna ohutuks"; 8% on valikus "kergelt ohutu" ja s 2% väidab, et nad ei näe iPhone'i üldse turvalise seadmena. Veel 14% ei tea, kuidas sellele küsimusele vastata.

IPhone'i ja iCloudi töökindluse uuring

Asjad muutuvad Cupertino jaoks pisut keerukamaks, kui vestluse keskmes on iCloud. Küsimusele, kas nad tunnevad end mugavalt oma isikliku teabe usaldamisega Apple'i pilveteenustele, näitasid ligi pooled vastanutest, et teema suhtes on vähene või puudub kaastunne: 24% ütlevad, et nad ei tunne end üldse "mugavalt" ja 23% väitsid, et neil on "natuke mugav". Muud 27% kasutajad väidavad, et tunnevad end "üsna mugavalt", jättes oma andmed iCloudisse ja ainult seda 17% nad on "väga mugavad" ja ei muretse. 10% ei oska vastata.

IPhone'i ja iCloudi töökindluse uuring

Ettevõtte eesmärk oli ka eraldada küsitletud kasutajad, kes teadsid täpselt, mida iCloud teeb (72%) ja need, kes ei tea, mida see tähendab (28%) ja korrake siis teist küsimust. Esimese grupi seas on pilveteenuste usaldusväärsus suurem, enamik vastajaid (31%) väitsid, et tunnevad end pilves Ma oma andmetega "üsna mugavalt". Klass vähem valgust saanud, nagu arvatakse, ebakindluse reeglites: enamus (37%) selle grupi esindajatest ütlesid, et nad ei tunne end "mugavalt", usaldades oma andmeid iCloudile.

IPhone'i ja iCloudi töökindluse uuring

Lõpuks avalikustatakse kaks statistikat: 34% vastajad ei oska täpselt vastata, milline iCloudi funktsioon on nende iPhone'is aktiveeritud, teised aga 15% nad ei tea, millised andmetüübid automaatselt pilvega sünkroonitakse.

Need on numbrid, mis näitavad, et Apple'il ja teistel ettevõtetel, kes peavad oma äritegevuse raames hoidma kasutajate isiklikku teavet, on veel pikk tee minna, kui nad soovivad oma klientide täielikku usaldust. Ja vaadake Siduri veebisaidil kättesaadavaid uuringuid tutvustavas tekstis infotehnoloogia valdkonna juhtivtöötaja, et "iOS on teiste mobiilsideplatvormidega võrreldes väga turvaline".

, probleem pole hea

(Apple World Today kaudu)