contador gratis Skip to content

Uuringud näitavad, et 74% rakendustest, mis jõuavad App Store'is edetabelisse nr 1, ei kesta isegi kuu aega 25 parima hulgas

Survei Menara Sensor terhadap aplikasi mencapai nomor 1 di App Store

Kujutage ette au ja au arendajale, kellel õnnestus panna rakendus kõige allalaaditud toodete nimekirja number 1 Rakenduste pood, üks segmendi suurimaid ja populaarseimaid poode maailmas. Nüüd kohandage oma ootusi vastavalt selle uuringu tulemustele Anduritorn: Andmetel on enamiku Ma rakenduste poe tippu jõudvate rakenduste elu kõike muud kui üllas ja palju lihtsam.

Tower Sensori rakenduste uuring jõudis App Store'i number 1-ni

Ettevõtte uuringu kohaselt 74% Rakendused, mis jõuavad 1. kohale, ei püsi pärast seda, kui kuu aega 25 kõige rohkem poodi alla laetud toote hulgast ja ainult 8% neist jätkasid seda nimekirja kolm kuud pärast App Store'i maailma tipu vallutamist. Uuring põhineb 53 rakendusel, mis saavutasid App Store'is ajavahemikul 2015–2016 esikoha ja selles universumis vastavad suured võitjad nimega Värvimuutus, Bitmoji ja Snapchati. Kõigil neil pealkirjadel õnnestus püsida 25 parimat sündmuse 138, 231 ja 354 päeva jooksul jäävad viimased kaks nimekirja.

Tower Sensori rakenduste uuring jõudis App Store'i number 1-ni

See teine ​​graafik näitab, et enamus rakendusi (69%, kui täpne olla), see ei kesta isegi 20 päeva 25 parimat pärast numbri 1 jõudmist; ainult 13% neist jõudis loendisse enam kui 61 päeva.

Sensoritorni järeldus on selge: kui App Store'i tippu jõudmine on keeruline, on sageli raskem säilitada faktijärgsust ja nähtavust; ilmselt ei ole kõige edukam viis eduka pealkirja loomiseks mitte keskenduda ainult rakenduste poodide loendile, vaid kasutada otsingupaigutuse optimeerimise võimalusi ja teha Apple'iga koostööd, et leida võimalusi oma töö reklaamimiseks, värskendades rakendusi igaveseks, et töötada koos uusima väljaantud tehnoloogiaga autor Ma

(Maci kultuse kaudu)