Uuringud näitavad, et Apple kogub korporatiivturul rohkem maad; 99% ettevõtetest juba kasutab iPhone'i või iPadi

Uuringud näitavad, et Apple kogub korporatiivturul rohkem maad; 99% ettevõtetest juba kasutab iPhone'i või iPadi

Kellegi jaoks ei tohiks olla uus, et pärast Tim Cooki Apple'i ülevõtmist on ettevõtte keskendumine ettevõtte turupiirkonnale, mille Steve Jobs traditsiooniliselt hülgas, tugevnenud plahvatuslikult: on toimunud palju partnerlusi ja tooteteateid, mille eesmärk on ärimaailma suurem esinemine .

Noh, kui need arvud on pärit 2017. aasta Jamf Trendsi uuringust, Apple'i tooteid korporatiivses keskkonnas toetavate ettevõtete iga-aastasest uuringust, eks, siis Cook ja tema jõuk saavad juba šampanjat välja anda: Ma-toodete omaksvõtmine sidemete hulgas on veelgi suurem.

iPad töötab

Uuringu kõige olulisemate näitajate hulgas tehti kindlaks, et täna ütles 91% küsitletud ettevõtetest, et nad kasutasid seda Mac samas kui 99% erakordsetest andmetest kasutab neid iPhone või iPad. Enamik ettevõtteid teatab majanduskasvust võta Ma-tooted aasta-aastases võrdluses: 74% neist on mõeldud Maci jaoks ja 76% neist, kui räägime iOS-i seadmetest.

Lisaks on huvitav märkida, et teadusmaailmas pakub 44% ettevõtetest juba oma töötajatele võimalust valida Maci või personaalarvuti vahel, samas kui 71% neist lubab oma töötajatel valida oma mobiilseadet, olgu see siis iPhone või Androidi nutitelefon (või Windows või minu BlackBerry). ei tea, kas mul on ikka vaja seda tsiteerida). Peamine põhjus, mida küsitletud ettevõte Apple'i toodete kasutuselevõtuks mainis, on rakendamise lihtsus, turvalisus, seadme konfiguratsioon, Toetus, tarkvara arendamine ja integratsioon.

Mac töötab

Uuritud valimis väitis 62% spetsialistidest, et Mac-e on rohkem lihtne rakendada et arvuti ja 93% väidavad, et iOS on rakenduse osas kõige lihtsam mobiiliplatvorm. Kui teema turvalisus, 66% vastanutest arvas, et macOS on silmapaistvam kui Windowsi arvutid ja 90% eelistas iOS-i konkurentide ees. Ainus mitte nii positiivne number, mille Ma arvuti sai, tuli siis, kui teadlased küsisid, kas nad saavad aru integreerimise lihtsus olemasolevast Maci ettevõtte ökosüsteemist vastas kindlalt vaid 36% vastanutest, iOS-i puhul tõusis see arv 79% -ni.

Ka selles uuringus viidatakse juhtumile IBM, millest on saanud kõige rohkem Maci adopteerimisega ettevõtteid maailmas, on praegu ligi 100 000 ja siseuuringu kohaselt soovib 73% töötajatest Maci kui järgmist arvutit.

Lühidalt võivad uuringud, mis kajastavad Apple'i toodete kasvust ettevõtte turul, kes saavad kasu Apple'i toodete kasutamisest korporatiivturul, tunduda pisut kahtlased, kuid vähemalt usaldusväärsed volitused: andmete kogumine on tehtud. Seda teeb Dimensional Research ja see põhineb 300 spetsialisti vastustel. infotehnoloogia alal, sealhulgas juhid ja juhid, ettevõtetest, mis annavad tööd 50–10 000 inimesele.

(Apple World Today kaudu)