Retrevo Research - Apple Tablet

Uuringud näitavad, et Apple'i tahvelarvutite ideaalne hind turul on 600 dollarit

753 kliendi (Mac ja PC-kasutajate vaheline erinevus) uuringus tõestab Retrevo, et enamik inimesi (64%) rändab Windowsist Apple'i tahvelarvutitesse ainult juhul, kui hind on alla 600 dollari. Vastupidiselt valib enamik Applemanacos de planto (41%) kõrgem hinnaklass: nad maksavad toote eest rohkem kui 800 USA dollarit.

Retrevo Research - Apple'i tahvelarvuti

Tulenevalt asjaolust, et huvi arvutikasutajate poole vastu madalamate hindade vastu on ületanud Maci kasutajate tehtud valikuid, on ilmne, et parim viis Apple'i jaoks tootega, mis väidetavalt võtab vastu madalaima võimaliku hinna, muudab selle veel üheks juurdepääsetavaks viisiks. inimestele, kes tunnevad teie platvormi vastu huvi nagu Mac mini. Lisaks, kui sellise tahvelarvuti hind on tõesti 600 dollarit, võib tootja meelitada isegi inimesi, kes praegu kaaluvad netbooki ostmist.

Väärib märkimist, sest ka selle uuringu tulemusel jõuti järeldusele, et 36% personaalarvutite kasutajatest kaalub netbooki ostmist järgmisel aastal, samas kui 38% Maci kasutajatest kavatseb seda teha samal perioodil. Umbes 40% iPhone'i omanikest on huvitatud ka samast tootekategooriast, kuid nad kõik võivad olla Apple'i tahvelarvutite potentsiaalsed ostjad, kui sellised tooted on juba nende ridades.

(AppleInsideri kaudu)