Uuringud näitavad, et iPhone 6-l on iOS-i seadmete seas kõrgeim rikete protsent

Aja jooksul on see tavaline nähtus vidin kaotas jõudluse ja lõppkokkuvõttes tekkisid riist- või tarkvaraprobleemid. See ei erine iPhone’ide vahel ja vastavalt Uuringu läbiviijale Blancco (andmeturbe ja juhtimistehnoloogia ettevõte), iphone 6 on iOS-i seadmete seas kõrgeima rikete määraga mudel.

Aruande järgi Mobiilseadmete parandamise ja turvalisuse olukord, oli iPhone 6 edetabeli tipus 22% rikke protsendiga; see tähendab, et rohkem kui üks viiest seadmest on mingil hetkel remondiks või asendamiseks saadetud.

Blancco laud kõige vigasemate seadmetega

Võimalik, et selle olukorra taga võivad olla iPhone 6/6 Plus ja 6s / 6s Plus patareidega teadaolevad probleemid, arvestades, et probleemi lahendamiseks Apple’i välja antud tarkvarauuendus halvendas mõne seadme jõudlust. Mitmed mõjutatud iPhone’i omanikud, sealhulgas esitasid Apple’ile hagi, sĂĽĂĽdistades ettevõtet vananemises.

Huvitav on see, et iPhone 6 Plus ilmub 8-protsendilise rikke korral, mis on madalam järeltulijast. Veelgi huvitavam – ja vastupidiselt sellele, mida ma enne ĂĽtlesin – on iPhone 5s välimus, 5-protsendilise rikke korral (nooremate mudelite korral).

Madalaimate rikete osakaaluga iOS-i seadmete hulgas olid iPad Air 2 (4%), iPhone X ja iPhone 8 Plus (seotud 3%). Millegipärast ei ilmu iPhone 8 nimekirja.

Blancco aruandest selgub, et Bluetooth vastutab jõudlusprobleemide eest, mis kõige tõenäolisemalt mõjutavad iOS-i seadmeid, millele järgnevad WiFi, kõrvaklapid ja mobiilsideandmed. Lisaks leidis ettevõte, et 74% vidin Apple’ilt, kus töötab iOS 11 ja veel 17,7%, iOS 10-lt.

Android-seadmete osas ütles Blancco oma aruandes, et Samsungi seadmete rikke oli 27,4%, mis on kõrgeim seda opsüsteemi kasutavate tootjate seas. Põhiprobleemide seas mõjutab jõudlust just see seade, millele järgneb kaamera, mikrofoni ja aku laadimine.

Mobiilsideoperaatorid ja tootjad viivad iOS-i ja Android-seadmete kaudu saadud andmetest Blanccole testide tegemiseks ja nendest seadmetest andmete kustutamiseks. Seetõttu näitavad tulemused ainult osalist seadme probleemi – mitte enamust.

AppleInsideri kaudu