IDC: Windows 7 ei suutnud Maci kasvu vähendada, isegi kõrgem kui tööstuse keskmine

Uuringud näitavad, et Maci kasutajad on rohkem individualistlikud ja disainile orienteeritud

Pärast uuringu analüüsimist, millele vastas 76 000 Maci ja personaalarvuti omanikku, kes tegelevad erinevate teemadega esteetika, erinevate valikute ja isikliku olemuse kohta, jõudis Hunch järeldusele, et Apple'i arvutiomanikud on teistest individuaalsemad ja disainile orienteeritud. See viitab mitmetele muudele isiklikele teguritele, mida peetakse Ma kasutajate seas tavaliseks, näiteks vajadust pidada ainulaadseks, tugevate värvide eelistamist, konservatiivsemaid visuaalseid stiile ja huvi sõltumatu tootmise vastu.

Maci perekond

Nende kahe arvutiomanike kategooria vahel on palju erinevusi, kui need tõesed on, nagu uuringus öeldud, siis vaevalt neid nähakse. Näiteks väljendavad Maci kasutajad tõenäolisemalt end individuaalselt, nagu Apple'i viis anda neile kasutajaliides ja ka kõik nende rakendused on ainulaadsed ja erilised.

Teisest küljest ei keskendu need, kes arvutit kasutavad, ainulaadsetele tunnetele, st otsivad praktilisemat elu. Näib, et nende inimeste jaoks pole selge, mis võiks olla ideaalne erinevates valdkondades, sest nad keskenduvad rohkem tulemustele kui nende saamise viisile.

Täieliku tabeli kõigi Hunchi tõstatatud küsimustega leiate siit. Kui vaatate tähelepanelikult, vaadake paljusid vastuseid, mida mõjutab Steve Jobs'i pealavastus

(9–5 Mac)