Suur probleem: nelja aastaga on peamiste iOS-i rakenduste keskmine maht kasvanud enam kui 1000%

Uuringud näitavad, et rakendustele kulutatud aeg on paigalseis, kuid allalaadimised ja tulud on endiselt suured

Ühel päeval kommenteerisime siin seda App Store ja see on kõik, mis brutotulu osas ületab ülemaailmse filmitööstuse, mis on minu jaoks üsna üllatav. Täna kinnitab üks uuring seda rakenduste poodide absoluutse edu suundumust, teine ​​näitab, et võime jõuda selle väga järsu mäetipuni.

A Annie taotlus avaldas raporti koos huvitavate paljastustega: näiteks ndia läbi saama Ameerika Ühendriigid ja sai teiseks riigiks, kus on üldiselt kõige rohkem rakenduste allalaadimisi, ainult vanade juhtide taga Hiina. Kokku laadivad tarbijad rakenduse alla 175 miljardit korda(!) Kogu 2017. aasta jooksul ja kulutades umbes 86 miljardit dollarit, kusjuures suurim kasv tuleb arengumaadest, jah, Brasiilia. nende hulgas.

App Annie uuring App Store'ist, Q4 2017

Tuleb märkida, et hiljuti tegi Tower Sensor Annie's Appi sarnase uuringu, kuid pisut erinevate näitajatega; seda seletatakse asjaoluga, et see teine ​​arvestab kolmandate osapoolte rakenduste poode Androidis ja mitte ainult Google Play, mis teeb sellistes riikides nagu Hiina head vahet.

Aruanne sisaldab ka keskmiselt nutitelefonidesse installitud ja tegelikult kasutatavaid rakendusi, riikide kaupa eraldatuna. Nagu näete, asume poodiumil (mis võib olla hea või halb, sõltuvalt sellest, kuidas te arvate):

App Annie uuring App Store'ist, Q4 2017

Tarbijate kulutatud koguraha osas riigi kohta on Hiina endiselt esirinnas, samal ajal kui USA on teisel kohal. Huvitav on märkida Brasiilia neljandal kohal, Venemaa kohal, mis väljendab meie soovi kulutada raha virtuaalses keskkonnas.

Sel päeval korraldati teine ​​uuring Segane analüüsja toob andmeid, millest selgub: rakenduste kasutamisele kulutatud aja kasv aeglustub aastast aastasse ja võib lähiajal jõuda nullini. Kogu 2017. aasta kulutavad nutitelefonide kasutajad keskmiselt viis tundi päevas seadme ja selle rakenduste kasutamine, mis kujutavad endast hüpet edasi 6% võrreldes eelmise aastaga.

Kuid vahemikus 2015 kuni 2016 oli see kasv 11% ja eelmises võrdluses oli see veelgi suurem, st näeme siin järsku langust.

Põhjus on loomulik: Poom nutitelefonid ja rakendused on möödas ning nüüd kohanevad inimesed oma ühise eluga ja jätavad need õigel ajal. Arendajate jaoks on hea seda meeles pidada ja hakata kasumlike ärimudelite peale mõtlema mitte ekraanilt, kui rakendus on aktiivne, vaid muudele parameetritele, mis ei sõltu seda tüüpi otsest interaktsiooni.

Flurry eristab rakenduste tüüpe ning iga kasutamise kasvu või vähenemist aasta-aastases võrdluses, näidates, et sisseoste tegema, muusika / meedia / meelelahutus ja äri / rahandus ainult neid, kes kasvavad kõige rohkem, samas kui nad on elustiil ja (üllatuslikult) mängu on inimesed, kes kaotavad palju ruumi tarbijate peas ja sõrmedes:

Segane uuring rakendustepoes, 2017. aasta neljas kvartal

Lõpuks registreerib ettevõte ka enda aktiivsete seadmete analüüsi põhjal iga nutitelefonide tootja turuosa kogu maailmas Apple esimene (hoolimata langusest aastatel 2016 kuni 2017) ja Samsung, stabiilne, teine. Mandariin Huawei, Xiaomi ja OPPO tulevad järjest, millele järgneb LG, Motorola, Elu, Sony ja Lenovo.

Segane rakendustepoe uuring, 2017. aasta neljas kvartal

Vaatame nüüd, mida need andmed ütlevad algava aasta lõpus. Bet?

kaudu TechCrunch: 1, 2