Uuringud näitavad, miks kasutajad lülituvad Androidilt iOS-ile (ja vastupidi)

Kuigi iOS ja Android on kaks suurimat kärg-opsüsteemi maailmas ja selle muutuse jaoks pole väljavaateid, jätkatakse nende kahe vahelist võrdlust ja uurimist. Seekord, vastavalt uuringule, mille avaldas PCMag (toodetud 2500 Ameerika tarbijaga) vahetavad kasutajad platvormide vahel parimate seadmete hindade järgi, teised otsivad aga parimate kogemustega seadmeid.

PCMagi uuringud

Uuringu tulemuste kohaselt 18% vastajad rändasid Android-ist iOS-i vastu 11% -lt, kes läks vastupidises suunas. Rohkem kui pool osalejatel (54%) on iPhone'id, samas kui umbes 27% -l on Samsungi seadmed ja ĂĽlejäänud – teiste brändide seadmed, mis kasutavad Androidi sĂĽsteemi.

Põhjuste hulgas, miks endised Androidi kliendid iOS-i üle rändasid, 47% vastas, et nad valisid iPhone'i parema kasutuskogemuse saamiseks samal põhjusel, põhjustades ka 30% küsitletutest iOS-i Androidi jaoks. Androidi suuruselt teine ​​eelis võrreldes iOS-iga on hind: 29% Androidi kasutajad tsiteerisid seda süsteemi kasutavate seadmete madalaimat hinda 11% -l, kes ütlesid, et nad vahetasid iOS-i säästmise tõttu.

Need kaks süsteemi ei ühildu kõige paremate ressursikriteeriumidega (kaamera, tarkvara liides jne). Sel juhul võtab iOS parima ja saab selle kätte 25% tarbijate arvamus, võrreldes 24% -ga Androidist. Kuid operatsioonisüsteem ise pole peamine põhjus, miks osalejad vahetasid iOS-i ja Androidi vahel (ainult 19% vastas, et nad rändasid sel põhjusel). Nagu me ütlesime, on peamiseks kriteeriumiks hind (33%), millele järgneb bränd (26%), ehkki Apple'i maailmas on kaubamärgid ja opsüsteemid praktiliselt identsed.

Kuigi suuremad nutitelefonide tootjad investeerivad uude tehnoloogiasse, et muuta oma seadmed võimsamaks ja kasutada opsüsteemi, kasutavad nad kasutajate ligimeelitamiseks ka muid meetodeid (loe: reklaame). Mullu veebruaris käivitas Apple rohkem reklaame sarjast Lihtsam elu iPhone'is, kus ta tõi välja rakendused Android-ilt iOS-ile üleviimiseks, ülemaailmse toe ja muidugi oma süsteemi sagedased värskendused.

Loodan, et Apple hakkab järgmisel kuul turule tooma uut iPhone'i rivistust, mis peaks koosnema mudelitest, millel on OLED 6.5 ekraan, ühel 6,1 LCD ekraan. Ja teised (võib-olla asendada iPhone X) 5.8 OLED-ekraaniga. Kui vahendajamudel on tõesti kergemini juurdepääsetav, siis on tõenäoline, et paljud inimesed rändavad Androidi, kui seadme hind läheb tagasi iPhone'i või mitte.


iPhone X

iPhone X

alates Apple

Hinna kuvamine: alates R $ 6,299,10Hind lisatud: hinnaga 12x R $ 583,25Värv: hall ja hõbedane ruumVõime: 64 GB või 256 GBVäljalase: September 2017

Boto - ostke kohe

läbi MacRumors