Uus 65-tolline Mi TV 4S jõudis Portugali, kasutades juurdepääsu Play poele ja Chromecastile

Märtsis kasutas Xiaomi Mi 10 käivitusürituse eeliseid, et tuua maailmale välja Mi TV 4S liini uus mudel. Nüüd on Hiina tootja uus panus nutitelerite turul jõudnud Portugali ja on juba eelmüügis kõigis füüsilistes kauplustes üleriigiliselt ja veebis, hinnaga 699,99 eurot.

Täismetallist väliskujundusega uuel Mi TV 4S on 65-tolline 4K eraldusvõimega LED-paneel ja HDR10 + sisu taasesituse tugi. See teler on võimeline reprodutseerima väga erinevaid värve, hõlmates 85% NTSC valikust. MEMC kiibi abil on televiisor seadistatud spordiprogrammide või mängude kiirete piltide reprodutseerimiseks ilma katkestusteta.

Lisaks sellele, et teleril on kõrge pildikvaliteedi tagamine, on kaamera kahekordse kõlarisüsteemiga, mis toetab Dolby Audio ja DTS-HD tehnoloogiat ümbritseva kuulamise jaoks.

Kuna seadmel on Android TV 9.0 operatsioonisĂĽsteem, mis ĂĽhildub Google’i assistendi ja Chromecastiga, saavad kasutajad Play poest rakendusi installida ja YouTube’i videoid vaadata. Samuti on esile tõstetud juurdepääs mitmetele teenustele, sealhulgas Netflixi, PrimeVideo ja HBO teenustele.

Ühendusvõimaluste osas toetab teler Bluetooth-tehnoloogiat ja sellel on kolm HDMI- ja USB-porti ning Etherneti sisend. Kaasas olev Mi TV 4S on nutikas pult, mis on ühendatud Bluetoothi ​​kaudu, mis võimaldab teil häälkäskluste abil sisu ja programme otsida.