Uus aasta ja uus viis õppimiseks või õpetamiseks Quizletiga

Sellele pidulikule hooajale omase koolivaheajaga saavad õpilased ja õpetajad mõelda Quizleti abil välja uusi õppimis- ja õpetamisviise. Veebiplatvormi eesmärk on aidata teil ülesandeid täita didaktilisema ja interaktiivsema vormingu kaudu.

Missiooniga toetada nii õpilasi kui ka õpetajaid, lubab see sait õpilastele lõbusat ja lihtsat õppimisviisi, alates kõikvõimalikest ainetest, alates loodusteadustest ja lõpetades ajalooga. Selleks ja erinevat tüüpi õpilasi arvesse võttes pakub platvorm kuut õppimisviisi. Õpilased saavad näiteks teadustega seotud teemade kohta rohkem teada saada veebipõhistest tasuta testidest, diagrammidest ja õppematerjalidest.

Quizlet “data-title =” Quizlet – uus aasta ja uus viis Quizletiga õppimiseks või õpetamiseks – SAPO Tech “> Quizlet

Ă•petajate jaoks teeb platvorm ettepaneku kaasata õpilasi klassiruumis ja väljaspool seda interaktiivsete õppematerjalide, haridustegevuste ja mängudega. Ăśheks näiteks on Quizlet live, klassiruumidele mõeldud mäng, mille eesmärk on luua õpilaste seas “tervislik konkurents”.

See sait pakub tasuta ressursse, kuid sellel on ka tasuline versioon. Quizlet Plus ja Quizlet Go on kaks tellimust, mis võimaldavad näiteks õppida ilma reklaamideta ja luua üksikasjalikke skeeme.