Uus Angry Birds Space’i mäng jõuab App Store’i

Nagu varem teatatud, jõuab uus Rovio mäng koostöös NASAga täna App Store’i: Angry Birdsi kosmos.

Isegi neil, kes on harjunud Angry Birdsi mängima, on uues pealkirjas erinevad väljakutsed. Kasutades vihaste lindude väljalaskmisel reaalseid füüsikamõisteid, muutub tavapärane dünaamika stsenaariumi transportimisel mitte-raskusjõuga keskkonda, mis mõjutab otseselt käivitatava objekti trajektoori. Sellega peavad kasutajad uuesti õppima, kuidas mängida, mis aitab juba väga populaarset pealkirja uuendada.

Mängus on algul 4 faasigruppi, pidades silmas, et see arv kasvab aja jooksul tasuta neile, kes on ostnud (nagu on juhtunud sarja teiste tiitlitega).

Mängusisene turunduskampaania oli nagu alati tihe. Sel nädalal ilmus tasuta virtuaalse ajalehe eriväljaanne Päevaleht (IPhone’i ja iPadi versioon), mis kirjeldab mängu ajalugu ja tegemine, kus video on produtsendilt, kes räägib kogu protsessi. Ka National Geographic otsustas luua spetsiaalselt mängudele pĂĽhendatud trĂĽkitud raamatu, mida mĂĽĂĽa hinnaga 13,95 dollarit.

Kahjuks pole Brasiilia App Store’is mänge ja neid on võimatu osta. Kuid need, kes kannavad ajutiselt oma kontod Uruguaysse, saavad osta Brasiilia (rahvusvahelise) krediitkaardiga. Mäng, mis on saadaval iPhone’i (0,99 dollarit) ja iPadi (2,99 dollarit) jaoks, ĂĽhildub isegi uue iPadi võrkkesta ekraaniga.