Uus Angry Birdsi frantsiisimäng liitreaalsuse kaasamiseks

pahurad linnud see oli Menudo nutitelefonide mängude maailmast: ta plahvatas kiiresti, šokeeris maailma uskumatu jõuga ja kohe, kui see ilmus, kadus ta ühiskonna kollektiivsest meelest. Kuid kuulus nimetus Bombad on endiselt olemas ja selle arendaja Rovio, on iOS-i kasutajate jaoks väga atraktiivsed plaanid.

Mängudega Angry Birds AR: Sigade saariPhone’i ja iPadi omanikud saavad nautida liitreaalsuse eeliseid ja reaalses maailmas kuulsate seakindluste paigutamist, struktuuride paigutamist tasasele pinnale ja mobiilseadmete kasutamist katapuldidena lindude viskamiseks ja hoonete hävitamiseks nii kiiresti kui võimalik.

Mäng on omamoodi Angry Birds VR-i “jätk”, mõni kuu tagasi välja antud versioon virtuaalse reaalsuse seadmetele nagu Oculus ja HTC Vive. Erinevus on selles, et selles uues versioonis on kasutajal vabadus kontrollida kogu oma rĂĽnnakuala, lihtsalt mööda seadet virtuaalse kindluse kaudu ringi liikudes; kui on leitud kõige lootustandvam rĂĽnnakupunkt, sooritage oma iPhone’i või iPadiga tropi liikumine ja jälgige selle hävitamist.

Angry Birds AR: Seasaar on saadaval igal ajal põhjapoolkera kevadel (mis algas mõni päev tagasi) ja on esialgu eksklusiivne ainult iOS-i seadmetele – teie seade peab muidugi kandma ARKiti tuge, see tähendab, et ainult iPhone 6s ja uuemad, viienda põlvkonna iPad ja uuemad ning iPad Pro saavad mänge käivitada. See on tasuta, koos sisemiste mikrotransaktsioonidega.

Näeb hea välja, eks?

Engadgeti kaudu