Uus Apple Musicu esitusloend näitab teile kõige rohkem, mida olete 2019. aastal kuulanud

Kuidas oleks teada, milline neist ja kuulata kõiki laule, mis teile 2019. aastal kõige rohkem meeldisid? Ei, sa ei pea esitusloend nutikas Apple Musicus, millel on selle jaoks erinevad parameetrid. Teenus ise üritab meie elusid hõlbustada, muutes esitusloendid kättesaadavaks 5. Moosese raamat.

Tõsi, Spotify on sama teinud juba mitu aastat. Kuid kui Apple sellega hiljaks jäi, otsustas ta oma loomingule hoopis teise pöörde anda. Kui Spotifys on meil omamoodi “retrospektiiv”, siis Apple Musicus on meil juurdepääs kõige kuulatumale muusikale mitte ainult alates 2019. aastast, vaid ka teistest aastatest (kui olete kauaaegne tellija, siis eraldi esitusloendites aasta kaupa).

Rohkem kui: teavitas TechCrunchpeal esitusloend uuendatud (pühapäeviti), peegeldades teie muusikamaitse võimalikke muutusi. Teisisõnu, siin on meil mingi kompilatsioon teie lemmikpaladest / albumitest, mis tehakse automaatselt.

Loomulikult saate selle alla laadida esitusloend võrguühenduseta kuulamiseks ja jagage seda kõike oma sõprade ja jälgijatega. SEE Apple Music Replay saadaval nii rakenduses Muusika (iOS, macOS ja tvOS) kui ka veebis.

Kordus - Apple Music

Kui esitusloendit teie jaoks ikka ei kuvata, on hea viis seda sundida, kui külastate veebis Apple Music Playerit ja klõpsate nuppu „Juurdepääs oma kordusmiksidele”. Varsti pärast seda esitusloend kuvatakse nüüd kõigis teie seadmetes.

Lõbus! ?

näpunäide @eliponto