Uus Apple TV? Ettevõte jätkab uute seadmete testimist Bluetoothi ​​ja NFC-ühendusega
MOBILE

Uus Apple TV? Ettevõte jätkab uute seadmete testimist Bluetoothi ​​ja NFC-ühendusega

Eelmise aasta septembris rääkisime huvitavast seadmest, mille Apple saatis FCC-le, et saada selle turule laskmiseks asjakohane luba.

Selle uue toote mõõtmed on väga sarnased Apple TV mõõtmetega; FCC vastutab Bluetoothi ​​ja NFC-ĂĽhenduvuse testimise eest – Wi-Fi-ĂĽhendust pole testitud, mis näitab, et Apple taaskasutab komisjonile juba teadaolevat kujundust või et tootel puudub selline ĂĽhenduvus. Huvitav on aga seotud selle seadme energilise osaga. Kui neljanda põlvkonna Apple TV töötab 12 V / 920 mA juures, näib seda salapärast toodet vaja olevat vahemikus 5,5 / 13,2 V kuni 100/700 mA.

Sel nädalal on AppleInsider leidis, et Apple saatis FCC-le testimiseks uue seadme, mida võime nimetada ülaltoodud versioonist uuemale versioonile.

A1846 seadme dokument, FCC testitud

Sama test tehti (ja jäi tegemata, sest meil polnud ikkagi WiFi testi). Kuid me jätsime mudelite A1844 kuni A1846 vahele ja SKU, mis on nĂĽĂĽd JR2 (enne seda JR1) – FCC veebisaidil saate vaadata kõiki selle seadme dokumente.

Arvestades, et räägime seadmest, mis on suuruselt sarnane Apple TV-ga ja et ettevõte peaks seda sel aastal uuendama (praegune põlvkond lansseeriti 2015. aasta septembris), mõtleme kõigepealt sellele, et seisame silmitsi viienda põlvkonnaga. digiboks. Kuid siin natuke reisides – kasutades ära kuulujutte, et Apple võiks AirPorti liinist loobuda – kas näeme uut toodet, mis ĂĽhendab Apple TV võimalused ruuteri omadustega?

Selle kaalub see, et meil ei olnud seadmega WiFi-testi, mis on väga kummaline, arvestades, et see võib olla ruuter; teisest küljest võiks Apple hõlpsasti panna samad WiFi-võimalused, mis meil täna on, AirPorts Extreme ja Time Capsule (IEEE 802.11ac standard).

Vaatame, mis edasi saab …


Apple TV ja Siri Remote vaatasid ĂĽlevalt diagonaalselt

Apple TV

aastal Apple

Sularaha hind: alates 989,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 91,58Käivitatud: September 2015 (4. põlvkond)

Nupp - osta kohe